Şimdi Ara

Asus vp247t

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan varsa ürün hakkındaki yorumlarını alabilir miyim ayrıca çok merak ediyorum bu ürün LCD Mİ LED Mİ net bir bilgiye ulaşamadım :(

• naak98 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ürün led panel aydınlatmalıdır. 1ms 23.6" dvı ve vga mevcut f/p ürünü memnun kalırsın bu üründen kesinlikle.
  • cho35 C kullanıcısına yanıt
    Siz kullanıyorsunuz galiba hoparloru hakkında detaylı bılgı verırmısınız kullanımı nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ürünü kullanmıyorum fakat inceledim baktığınız modelde hdmi olmadığından sesi kutu içerisinden çıkan ses kablosu ile pc ile monitöre bağlayarak monitörün hoparlörünü aktif ediyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşıma aldık bu monitörü. Fiyatına göre fazlasıyla iyi bir monitör. Öncelikle monitör Led. İçerisinden Dvı ve Vga kablolarıda çıktı. Ekstradan bi kablo almadık. Tasarımı gayet şık. Hoparlörüde Cho35 arkadaşın bahsettiği gibi kutu içindeki ses kablosu ile ses çıkışı alıyorsun. Ancak zaten bir ses sitemin yahut kulaklığın vardır,yani monitörün hoparlörüne gerek duymazsın bile.
  • legendscorpion L kullanıcısına yanıt
    Evet kulaklığım var ama yinede hoparlör istiyordum iyi oldu bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Kullanan varsa ürün hakkındaki yorumlarını alabilir miyim ayrıca çok merak ediyorum bu ürün LCD Mİ LED Mİ net bir bilgiye ulaşamadım :(

f/p ürünü. led aydınlatmalı bir ürün. kutu içeriğinde gerekli tüm kablolarda çıkmaktadır. ürünü kendim kullanıyorum bu fiyatta alabileceğiniz iyi ürün. 3 yıl garanti avantajı var.
  • F/P ürünü kesinlikle katılıyorum. Cho35 arkadaşımız gerekli paylaşımları yapmış zaten :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben de bu ürünü satın aldım. MX239H almayı çok düşündüm lakin çok fazla sorun yaşayan gördüğümden almadım. Sonra VX239H'nin MX'in revize edilmiş hali olduğunu ve hataların giderildiğini okudum. Ben monitörü 630 lira hepsiburada'dan aldım, VX239 ise 700 liraya satılıyor. Bu iki monitor arasındaki renk kalitesi arasında büyük fark var mıdır acaba? Monitörün renk kalitesi benim eski 7 senelik lcd'ye göre çok iyi lakin diğerini de düşünmeden edemiyorum. Doğru mu yaptım, yanlış mı yaptım hiç bir fikrim yok....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.