Şimdi Ara

YGS'yi İyi Yapacaktık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi hedefinin epey altında kalanlara diyorum. YGS'yi yapmamız gerekirdi. İyi kötü korurduk sıralamayı geçer giderdik. Şimdi ileri çeker miyim, hem şu konu ne zaman bitecek, denemeler bitecek mi, ne ara deneme çözecem vs. Sıkıntı basıyor beni. Bunaldım lan tükenmek üzereyim. Olmayacak gibi geliyor sanırım benden buraya kadar. İyi kötü bir şeyler yapıp geçecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ygsde bu netleri yapiyosak bi mallik var zaten siralama normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kac binsin bilmiyorum ama bu sene gercekten anormal bir yigilma var. 10 net ile 20-30 bin siralama oynuyor.

• Ben iyi yaptım ama rehavetle fazla çalışamadım ygs den sonra . Gerçi TM olduğum için adımımı attım istediğim bölüme ama istediğim üni olmayabilir en kötü senaryo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo bro nerelerdesin 1 haftadır konuşamadık

• Hazır konuyu bulmuşken burdan beni biyolojiden soğutan biyoloji öğretmenimin ********* 8 yanlışım var biyodan (mat+türkçe 7 yanlış)

Yavaş yavaş beni de korku sarmaya başladı. Lys çalıştım ama çekebilecek miyim düşüncesi beni yiyip bitiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Oooo bro nerelerdesin 1 haftadır konuşamadık

Ban yedim ya knk

• Beni özetlemiş adam ama a planım olmazsa b planım cepte gözüyle bakıyorum stres olmamak lazım lys mat denemelerinden 35 net yapamayan adamlar ilk 20 k da :D

• Bana söverken yemişsin diye duyumlar aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Bana söverken yemişsin diye duyumlar aldım

İftira knk

• Tamamen aynı durumdayız kardeş.Kötü ygs ile ilk 20k hedefliyordum hayal oldu artık sadece sıralamamı korur muyum onu düşünüyorum.Zaten son günlerde neredeyse hiç çalışmıyorum.Bütün umutlarım seneye kaldı artık.Şimdi var ya kitap gördüğümde tiksiniyorum ve evin içinde boş boş oturmaktan başka bir şey yaptığım yok.Kahrolsun bu asosyallik
  • bi arkadaşım var 20k ben de 65kyım...3 haftadır denemelere giriyoruz.Geçende bir lys1 çözüm denemesi olduk harbi zordu ama.O 18 net ben 30 net yaptım.Yalan değil beyler harbiden bu kadar fark vardı aramızda.Sınıftakilerin çoğu 10-15 bandında kalmışlardı.Oysa önceki denemelerde alayı 25-30ları görürdü.Ama tabiiki bu adamın 19k olmasının bir sebebi olacak.O adam geodan 20 net yaparken ben 6 nette kaldım.Ha ben geometriye hiç bakmadım neredeyse üzülmedim o yüzden..Aynı şekilde biyoda kimyada katlar geçerim herifi ama o da fizikte beni öttürür.Ben hep 10-15 arası fizik yapıyorum adam daha 19un altına düşmedi yani illa bir yerlerde farklı olacak netlerimiz önümüzdekilerle ya da arkadakilerle ama diyeceğim o ki bir şekilde aradaki farkı kapatabiliriz bize sadece elimizden geleni yapıp beklemek kalır geriye.
  • Isin kotu yani sanki siralamar 2010 gibi olacak. Oyle olursa fulle yakin yapsan max 30k one geliyor. Cok kotu

• Aynenn.

Keşke ygs iyi geçseydi

Olsun ama lys var.

Bakarsin belki yıgilma işimize gelir.

Eger istedigim gibi olmasa YAKARIM ULENNN

• Keşke öyle olsaydı hocam ygsde ne yaparsan yap bi garantisi yok ki ben de diyorum keşke 2bin falan olsaydim düşürsem bile tip gelir diye 2 bindeki adam da diyo düşürmemem lazim herkes telasli kimse më yapacagini bilmiyo

• Boşver aga 10 binlik sistemle yapacaklarını düşün 😈

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Boşver aga 10 binlik sistemle yapacaklarını düşün 😈

Bu sene atlatmazsam 10 binlik sistem falan hayalolur hocam. Zaten muhtemelen mezuna kalırsam ruh hastası olurum anlatınca bile 1-2 sene tedavi görmem gerekir

• Valla inşallah atlatırız hocam. Benim de tek motivasyonum yeni bir okula gitmenin yanında alacağım bilgisayar şu ara. Hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Valla inşallah atlatırız hocam. Benim de tek motivasyonum yeni bir okula gitmenin yanında alacağım bilgisayar şu ara. Hayırlısı

Ben bıraktım gibi bişey ve daha fen denemesi bile çözmedim

• Zamanında biyolojideki en küçük ayrıntıları bile ezberleyeceğine ygs kassaydın böyle olmazdı ouz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.