Şimdi Ara

GPS li tablet için internet gerekli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-t113-plus-igo-tablet-navigasyon-yol-bilgisayari-P81361153

Böyle bir ürün var, bu ürünün diğer sitelerde T113 olarak satılıyor 280 TL fiyatı var.
    Benim sormak istediğim şu T113 ürününde GPS özelliği var , gps özelliği olan bir cihaza internetsiz kullanılabilen bir navigasyon yazılımı yüklersem internetsiz olarak navigasyon ihtiyacımı görür mü yoksa internet şart mıdır ?

Bu linkteki üründe internetsiz navigasyon var yazmış o yüzden kafam karman çorman oldu.
    Engin bilgilerinize sığınarak GPS li herhangi bir tablet alıp cihaza internetsiz kullanılabilen bir navigasyon yazılımı yüklersem internetsiz olarak navigasyon kullanabilir miyim ?

Amacım şu bu adama 430 tl vereceğime 280 TL ye alır kendim bir program yüklerim...
    Beni aydınlatırsanız sevinirim...

• internet siz olarak güncel trafik verilerini alamaz sadece. problem olmaz gene tarif eder. ama programın haritası cihaza indirilmelidir. yoksa harita içinde internet sömürür sürekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler, peki sizce bu dönemde alınabilecek en iyi tablet hangisidir ?
    Samsung Tab 4 düşünüyorum ne dersiniz yoksa fazlasına hiç gerek yok diyip daha uygun birşey mi alsam ?
  • oqi kullanıcısına yanıt
    Elektronikte markadan şaşmayın derim. Yoksa uyduruk bir ekran, dokunmatik yerine bastırmatik, hantal ve donan bir tablet, pil yerine 5 dakika zor dayanan bir tablete sahip olur, verdiğiniz parayla çile çekersiniz. 7 " boyutunda bir samsung, asus vs vs neyse adı duyulmuş bir markanın tabletini alın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.