Şimdi Ara

Angry Birds filmi sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Angry Birds filmi sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı
    Finlandiya çıkışlı oyun şirketi Rovio Entertainment tarafından geliştirilen ve bugüne kadar çıkan en başarılı mobil oyunlardan biri olan Angry Birds, sinema dünyasındaki yolculuğuna da iyi başladı. Popüler oyun serisinden uyarlanan Angry Birds filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Rovio Entertainment ve Sony ortaklığında çekilen film, sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

Angry Birds filmi, özellikle Çin'de yoğun ilgi gördü. Dünyanın en büyük ikinci film pazarı olan Çin'de geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren film, ilk hafta sonunda 30 milyon dolar hasılat elde etmeyi başardı. Film böylece Çin'de haftanın en çok hasılat elde eden filmi oldu. Pazarlama masrafları ile birlikte yaklaşık 170 milyon dolar bütçesi olduğu tahmin edilen Angry Birds filminin toplam hasılatı ise 150 milyon dolara ulaştı.

Angry Birds filmi ile birlikte bir oyun şirketi olmaktan çıkıp bir eğlence şirketi haline gelmeyi amaçlayan Rovio Entertainment, bu amacına ulaşmış gibi görünüyor. Filmin sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılanmasının yanı sıra, film çıktığından beri oyuna olan ilginin de arttığı belirtiliyor. Ayrıca filmin çıkışı ile birlikte Angry Birds için yeni imkanlar da ortaya çıkmış durumda. Devam filmleri, çizgi diziler ve oyuncak benzeri ürünler bu imkanlardan sadece birkaçı.

• Herkes bir gün 15dk meshur olucak.

Hakliymissin Andy Warhol, hemen hemen her gün hakli cikiyorsun ama bir bakimada senin eserin. Angry Birds sayisiz, sisirilmis, gereksiz, sentetik ilgilerimizin bir urunu sadece.

• Çok şirinler...

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Herkes bir gün 15dk meshur olucak.

Hakliymissin Andy Warhol, hemen hemen her gün hakli cikiyorsun ama bir bakimada senin eserin. Angry Birds sayisiz, sisirilmis, gereksiz, sentetik ilgilerimizin bir urunu sadece.

Tamamda o sözün bununla ne alakası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 24 Mayıs 2016; 18:20:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben izledim hiç sıkılmadım
    beğendim tavsiye ederim

• Çok sıkıcıydı ilk yarısı. Sonda biraz hareketlendi ama beğenmedim.
  • kalsın aga
  • çocuklar gene ebeveynlerini yolacaktır bu film için.

• Aman bune be onun bunu filmi çıkıyor

• her yaştan kişinin gidebileceği türden :)

• Fragmanı yeni izledim oldukça eğlenceli görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçti o devir artık, angry birds da tüketildi günümüz çağında hızlı bir şekilde.

• Oyunu balondu ama animasyonunu merak ediyorum.
  • Filmini yapmak için biraz geç kalmışlar.
  • Zorla, ittire ittire ayakta kalmaya çalışan ürün.

• Önümüzdeki aylarda flappy bird temalı bir film bekliyorum

• Angry Birds'in Filmi bence gayet iyiydi,ilk başta çocuk filmi gibi dursada her yaştan kişiye uygun bir filmdi.ayrıca ana karakter olan kırmızı kuşun davranışları aynı benim davranışlarım gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 5 Haziran 2016; 13:09:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.