Şimdi Ara

Cm 03-04 Türkçe Karakter Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba biraz nostalji yapmak istedim fakat türkçe karakterlerde hata alıyorum yama yükledikten sonra ş ı ç gibi harfler saçma sapan gözüküyor lütfen yardım edin hiç keyif almıyorum oyundan bu sebepten.

• türkçe karakterli bi font bul internetten hangi skini kullanıyosan onun içindeki font klasörüne at ismini de o klasördekiyle aynı yap hallolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için sağol ama bunu dememiştim yamayı yeni bir klasöre çıkartıp yama içindeki fontları atmayı da denedim fakat, kopyala yapıştıra izin vermiyor veya ben cm03-04/data/fonts içindeki hiç bir dosyayı silemiyorum bile ''bu klasörü taşımak için yönetici izni sağlamalınısız'' diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atunga37

Cevap için sağol ama bunu dememiştim yamayı yeni bir klasöre çıkartıp yama içindeki fontları atmayı da denedim fakat, kopyala yapıştıra izin vermiyor veya ben cm03-04/data/fonts içindeki hiç bir dosyayı silemiyorum bile ''bu klasörü taşımak için yönetici izni sağlamalınısız'' diyor.

Nasıl istedim şuanda Bayern'i alıp Lucio'yu stopere almayı. İndirdiğin linki PM'den gönderebilir misin?
  • Türkçe karakterli bir font denedim hatta 3 farklı font ama o da olmadı.

Edit: An itibarıyla çözdüm, turksportal'ın düzeltme yamasını indirdim. Yamayı yüklemeyip sadece içindeki fonts ve language klasörlerini değiştirdim, oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Turker -- 1 Haziran 2016; 13:10:02 >
  • 15Turker kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi bende senin yaptığını uyguladım gerçekten oldu tebrik eder ve teşekkür ederim!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.