Şimdi Ara

Steelseries Rival 300 çok mu büyük ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi siteye girsem büyük elli kullanıcılar için uygun yada çok büyük bir mouse falan gibi yorumlar görüyorum ancak sitesine girdiğimde [https://steelseries.com/gaming-mice/rival-300 ] aslında boyutunun o kadarda devasa olmadığını gördüm.Ama yinede bir sorayım dedim.Bu mouse daha önce kullandığım A4-Tech XL 750BH ve Logitech G402'ye göre nasıldır? Boyut ve ergonomi olarak ? 250 TL boşa gider mi ? (XL 750BH ve G402 elime tam oturuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbolinea . -- 23 Mayıs 2016; 23:29:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çokta büyük degil İnternetten aldıgınız sürece 14 gün içinde begenmesseniz iade edersiniz Gittigidiyor gibi havuz sistemi olan sitelerde paranın geri iadesi baya uzun sürüyor ama hepsiburada Sinerji İnventus gibi magazalarda magazaya ulaştıktan sonra 1 hafta içinde paranız hesabınıza yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMANRUPE

Çokta büyük degil İnternetten aldıgınız sürece 14 gün içinde begenmesseniz iade edersiniz Gittigidiyor gibi havuz sistemi olan sitelerde paranın geri iadesi baya uzun sürüyor ama hepsiburada Sinerji İnventus gibi magazalarda magazaya ulaştıktan sonra 1 hafta içinde paranız hesabınıza yatıyor

Bugün Rival 100ü kullanma imkanı buldum.Rival 300 Rival 100'e oranla ne kadar büyük ? Aman aman farklar var mı ?

• Rival 300 tabi daha büyük.Benim elimde büyük tam oturuyor diyebilirim elime.
    Alacaksan Amazondan al bence bazen 50 dolara kadar iniyor.
  • Aman Aman bir fark yok biraz daha büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMANRUPE

Aman Aman bir fark yok biraz daha büyük

Videolarda aman aman fark var gibi görünüyor sitesinde ise sadece 1 cmlik fark oldugunu gösteriyor hayır iyice kafam karıştı.Birde teknosa mediamarkt falan gidip bakıyorum rival 100 var 300 yok deneyemiyorumda acayip kararsız kaldım

• Çokta büyük degil
  • Su a4 x7 lerden hallice. Fotografta minik duruyor fakat elime alinca buyukmus dedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.