Şimdi Ara

Yanlızlıktan zevk alıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yaş 36 hiç kimseyle görüşmüyorum yıllardır hicbir yere gitmiyorum hatta bilader küstü bana yıllardır evine gitmedim. Kimseye ne giderim ne gelirim. Bekarım aileyle kalıyorum onlar sürekli gezer ben 14 yıldır askerden geldiğimden beri bi yere gitmedim hicbir akrabaya eşe dosta. Ve yanlızlığı çok seviyorum. Ne kadar az insan o kadar az sorun şeklinde yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnızlığın güzel gelmeye başladığı zamanlar, hiçbir şeyi yapamama durumuna gelmekten ibaret, bir şeyi yapamıyorsun ve hiçbir şey istediğin gibi gitmiyor. Sen de ister istemez köşeye çekilip, kaderine katlanıyorsun ardından gölgelerin arasında kaybolup gidiyorsun. Buda bizi mutlu ediyor, tek sorunumuz bu.
  • Normaldir bende severim yanlızlığı benim yaşta 35 hocam.

• peki calisiyor musun? pc oyunu felan bagimlisi misin hocam ne yapiyorsun evde ? evlenmeyi dusunmedin mi hic

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Yalnızlığın güzel gelmeye başladığı zamanlar, hiçbir şeyi yapamama durumuna gelmekten ibaret, bir şeyi yapamıyorsun ve hiçbir şey istediğin gibi gitmiyor. Sen de ister istemez köşeye çekilip, kaderine katlanıyorsun ardından gölgelerin arasında kaybolup gidiyorsun. Buda bizi mutlu ediyor, tek sorunumuz bu.

Aynen zevk alıyorum hocam ve dediğin gibi insanı kendi kabuğuna hapsediyor. Ve işin diğer tarafı alışıyorsun ve kimse gelmesin eve istiyorsun. Ve bu duruma bağlanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: okçu

peki calisiyor musun? pc oyunu felan bagimlisi misin hocam ne yapiyorsun evde ? evlenmeyi dusunmedin mi hic

Boşandım hocam 3 yıl önce evlendim yani ama olmadı allahtan çocuk yok. Çalışmayı sevmem bana göre değil evde duramam pek durdugumdada bilgisayar başından kalkmam.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi aslında potansiyelimizin ne büyük olduğunu unutmak, kendimizi güçsüz ve bir şey yapamıyacakmış gibi hissediyoruz. Bunu aşabilirsek eğer emin olabilirsin tekrar üstlere çıkmaya başlarız, sanıyorum siz de benim gibi Rusher bir insansınız.
  • hocam hocamm çalısıyonuzmu hocam.

• quote:

Bunun sebebi aslında potansiyelimizin ne büyük olduğunu unutmak, kendimizi güçsüz ve bir şey yapamıyacakmış gibi hissediyoruz. Bunu aşabilirsek eğer emin olabilirsin tekrar üstlere çıkmaya başlarız, sanıyorum siz de benim gibi Rusher bir insansınız.

Olabilir belki ama ben buna inamiyorum klasik geliyor bu kelimeler hocam. Risher derken açılımı nedir?

• peki hocam calismiyorsaniz nasil gecim sagliyorsunuz? yanlis anlamayin hocam yasca buyuksunuz benden ama o yasta biraz koymuyor mu aileden istemek felan (sayet ailenizden istiyorsaniz).

• quote:

peki hocam calismiyorsaniz nasil gecim sagliyorsunuz? yanlis anlamayin hocam yasca buyuksunuz benden ama o yasta biraz koymuyor mu aileden istemek felan (sayet ailenizden istiyorsaniz).

Param var hocam

Beklemekten nefret eden, durmayı sevmeyen ve yavaşlıktan zerre kadar hoşlanmıyan, yolda yavaş yürüyen insanlardan nefret etme, merdivenden yavaş inen ve çıkan insanları vurma isteği, öyle şeyler.
  • Bende çok seviyorum yalnız olmayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beklemekten nefret eden, durmayı sevmeyen ve yavaşlıktan zerre kadar hoşlanmıyan, yolda yavaş yürüyen insanlardan nefret etme, merdivenden yavaş inen ve çıkan insanları vurma isteği, öyle şeyler.

Yo ben tınmam bunları hocam umurumda değil. Bana herşey sanal gereksiz geliyor 11 yıldır 2005 ten beri.

• size gelsin beyler
  • para geçinme durumunu nasıl hallediyorsun. evde kaldıkça hassaslaşıyorsun insanlar artık sana itici geliyor hepsi farklı yönden rahatsız ediyor seni. hiçbir şey yapasın gelmiyor oturup zaman öldürmek cazip geliyor sorumluluklar işler çok ağır geliyor insana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

peki hocam calismiyorsaniz nasil gecim sagliyorsunuz? yanlis anlamayin hocam yasca buyuksunuz benden ama o yasta biraz koymuyor mu aileden istemek felan (sayet ailenizden istiyorsaniz).

Param var hocam

ilginc. Hocam sizin ki bir sevgi degil maalesef bir hastalik. benim erkek kardesimde de ayni sorunn var. surekli oyun oynuyor pc de disari cikmaz kimseye gitmez. isi gucu oyun. asosyalin teki. bugun secim olsun yarin kim basbakan olmus bilmez. o derece. zar zor haber okutup gundemi takip ettiriyorum, disari cikarip gezdiriyorum beraber geziyorum magazalara girip onu satis danismanlarina bisey sormaya zorluyorum caktirmadan. sen git sunu bi sor ben sunu deneyeyim gibi seylerle. bu sekilde insanlarla olan iliskisini arttirmaya calisiyorum. Allah LoL denen oyunu yapanin bin turlu.... versin. Kardesim dahil olmak izere oynayan herkea gozumde maldir mal kalacaktir.

• quote:

quote:

Yo ben tınmam bunları hocam umurumda değil. Bana herşey sanal gereksiz geliyor 11 yıldır 2005 ten beri.

Aynen insanların ne kadar iğrenç, ne kadar zavallı olduklarını her denemede gören varlığın da insanlardan uzaklaşmayı tercih etmekten başka şansı yoktur.

• quote:

quote:

quote:

Param var hocam

ilginc. Hocam sizin ki bir sevgi degil maalesef bir hastalik. benim erkek kardesimde de ayni sorunn var. surekli oyun oynuyor pc de disari cikmaz kimseye gitmez. isi gucu oyun. asosyalin teki. bugun secim olsun yarin kim basbakan olmus bilmez. o derece. zar zor haber okutup gundemi takip ettiriyorum, disari cikarip gezdiriyorum beraber geziyorum magazalara girip onu satis danismanlarina bisey sormaya zorluyorum caktirmadan. sen git sunu bi sor ben sunu deneyeyim gibi seylerle. bu sekilde insanlarla olan iliskisini arttirmaya calisiyorum. Allah LoL denen oyunu yapanin bin turlu.... versin. Kardesim dahil olmak izere oynayan herkea gozumde maldir mal kalacaktir.

Bilader adam 36 yaşında ve oyun oynuyorum diye birşey dememiş adam yanlızlığı seviyor bende severim. İnsanlar güvenilir değiller artık siz gençler pek bilmezsiniz.

Bu kadar takılmayın her şeye hocam, kandırıyorsanız bari güzel yönde kandırın. Size bir şey olacaksa, varsın dünya yansın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.