Şimdi Ara

Riot oyuncumu kaybediyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandıklar falan getirdiler , millete beleş skin dağıtıyorlar bide bu son gelen 3 dakika içindeki erken sur verme olayı geldi

oyuncumu kaybediyor bu firma niye para kazandığı skinleri bedava dağıtsın ? yada niye 3 yıl önceden gelmesi gereken /iptal komutu şimdi geliyor ? en başta herkes urf isterken gelmiyordu şimdi 2-3 ayda bir urf var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir kafanı kaldırsan nedeni rahatça görürsün ya dur gerek yok."Yeni çıkan yüksek grafikli online müthiş oyunlar bkz. Overwatch".Yeterli mi :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Şöyle bir kafanı kaldırsan nedeni rahatça görürsün ya dur gerek yok."Yeni çıkan yüksek grafikli online müthiş oyunlar bkz. Overwatch".Yeterli mi :/

aksine overwatch yüksek sistem gereksinimi yüzünden rakip olamaz. Çoğu insanın öyle pahalı bilgisayarları yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken sur verme değil yeni gelen sistem. Bildiğim kadarıyla AFK-Leaver falan varsa oyunu iptal edip hiçbir şey kaybetmeden yeni oyuna girmenizi sağlıyor. Tabii ki first blood alınmamış olmalı.

Oyuncu kaybettiğine inanmıyorum çünkü daha iyi MOBA oyunu yok piyasada. Bir LOL bir de DOTA. İkisinin de kitlesi belli.

Ama MOBA'nın genel olarak oyuncu kaybettiği doğru. Özellikle son zamanlarda çılgınca post-apokaliptik MMOFPS oyunlarının ortaya çıkışı ve Overwatch gibi, Battleborn gibi eğlenceye dayanan FPS oyunlarının gelmesi sektörü o tarafa kaydırıyor. Fakat bu kayıplar anlık kayıplar. İnsanlar bir heves alıp oynuyorlar oyunları. Daha sonra her iki oyuna da devam ediyorlar.

Çünkü nihayetinde ne LOL ne de FPS oyunlar sürekli oynanışı zorunlu kılmıyor...
  • Tyl3TR T kullanıcısına yanıt
    İnternet cafeler bile açıyor hem "bkz" yani smite,paladin,doom gibi oyunlar var oyuncu azalıyor ama azalan kesimi burada hepimiz biliyoruz.
  • Oyuncu kaybediyor mu bilmem ama yaptığı nerf ve bufflar aşırı mantıksız. Sırf bu tank metası yüzüne oyunu bırakmayı bile düşünüyorum. Çünkü oyunlar gram zevkli olmuyor. Kimse eğlenceli championlar almıyor. Herkes ekko alıp full tank vurup üzerinede takımda en yüksek damage e sahip olma peşinde. Hal böyle oluncada herkes tank oynamak zorunda oluyor. Oynamazsa da win oranları düşüyor
  • Bir süre için böyle olur ama riot sadece oyunla değil, organizayson , lig ve yayıncılık sektöründeki öncü tavrıyla doğru hamleler yaparak geri kazanır oyuncuları. Ayrıca dünyanın en büyük şirketlerinden birinin kanatları altına girdi. Para konusunda da sıkıntı çekmez.

• Kaybediyor olabilir ama fazla oldugunu dusunmuyorum.
    Kutu olayida insanlari daha fazla oyun oynatmayi amacliyor,bir kutuya anahtar parcacagi biriktirmek icin duzinelerce oyun atiyorsun.Ayrica oyunda hediye sistemi eksik gibiydi onlarda cs goya benzer bir sitem yaptilar.
    Riotun su an yaptigi eksiklikleri gidermek ve daha guzel bir oyun imkani sunmak.Afk olayida bunu belli ediyor zaten.

• Yeni sandık sistemi iyi hoş da keski eski oyunculara ayrıcalık tanisalardi +2k winli 1.sezon main hesabimdada aynı 50 winli smurfdede aynı ne anladım ben bu işten.

Oyuncu kaybettiğine kesinlikle katılıyorum lakin eşit kulvarda rakibi yok dota belki olabilir hos tutmadı ama inanıyorum ki blizzard istese lolden çok daha iyisini yapabilir rez alın doğru zamanı bekliyorlar lol iyice dustugunde yeni moba ile oyuncuları çekecek

• Umarim sadece oyuncu kaybetmez insallah battigini da gorurum.

• Runato kullanıcısına yanıt
    Ekko , Amumu , Maokai , Trundle şuan ciddi ciddi free elo.
    Ama hiç zevk alamıyorum , takım suikastçi şampiyonlar alınca kaybettik , tank alınca kazandık kesin diyoruz. Yani şöyle ağız tadıyla zed , talon oynamaya hasret kaldım. Düşük eloda hala iş yapıyor tabi ama yüksek eloda seçimlerde belli oluyor oyunun nasıl sonuçlanacağı
  • rakipleri olduğunu biliyorlar bunun içinde oyunu sürekli güncel ve oynanabilir tutmaya çalışıyorlar.
  • 2014'ten beri oyuncu kaybettiğini ama karlılığını artırdığını bir yerde okumuştum.
  • Özellikle team rank kalktigindan beri oyundan koptum eski heycabi kalmadi sanki oyunun

• Oyuncu kaybediyor. Eskidende afk vardı ama umursamıyordu. Şimdi mi aklına geldi. Skin olayından zaten para kazanmıyordu ama kutu olayı gelince millet kutuyu açmak için anahtar falan almaya başladı daha fazla kar etti. Burayada yazıyorum ileri bir zamanda soloqda oynadığınız oyunlarda gelen giden lp ler oyunculuğunu bağlı olacak. Win veya lose aldınız diye lp kazanıp kaybetme azalacak.

• bence riot yeni bir oyun yapma hazırlığında, lol de dota gibi biraz yabana atılacak gibi
  • oyunu güzelleştirmek ,istiyorlarsa tek yapmaları gereken oyuna girişi hızlandırmak. Bu nedir ya launcheri açıyosun oynaya bas sonra ekran şifre gir bu ikisi birarada olmuyormu. ayrıca oyuna girdin 2-3 dk bekle oyun gelecek. Başka oyunlarda 5 sn sürmüyor örnek wot.

sonra bağlantı bilmem ne 3 dk oyun bekle açıklsın sonra afk bağlantı sorunu bilmem ne. bu torrent tarzı bağlantı tipinden kurtarmaları lazım oyunu.

ayrıca takıma göre lig düşme çıkma değil oyuncuya göre lp verilsin.

mesela attığın damage, yaptığın kill asist, yürüdüğün mesafe, yıktığın kule veya kuleye verdiğin hasar yaptığın iyileştirme, kalkanınla kurtardığın can vs..bunlar istatistiğe alınır üzerine galibiyet olursa ekstra %50 daha puan konur al sana lp.
  • Lol bitmiş.

• Master buff yediği sürece o kitle azalmaya devam edicek

• Her oyun bir süre sonra oyuncu kaybeder, riot bence işini iyi yapıyor, f2p lere örnek yöntemleri var gidipte parayla alınan skinleri oyun oynayarak kazanma bile büyük birseydir oyun alemi icin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.