Şimdi Ara

TR nin en önemli sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse botda oynamak istemiyor.bunu zaten mid seçipde 1 saat sırada bekleyenler anlayabilir.Sup seçin en fazla 1 dakika bekliyorsunuz.Sup oyunu arkaplanda taşıyan kişidir bana göre.Bakınız iyi bir sup oyuna katkısı ne kadar büyük
    3 kişiye yardım ediyorsun (adc,mid,jung)
    Ejder takibi yapabilirsin botda erken safhada
    Adc korursun
    Mide de baskına gidebilirsin
    Görüş sağlarsın
    Rakip takımın attığı totemleri temizler avantaj elde etmelerini önlersin
    Oynadığın sup şampiyona göre tanklayabilirsin yada hasar da verebilirsin
    Aldığın eşyalar daha ucuzdur ve işlevseldir takımına büyü direnci verirsin ekstra hasar vermelerini sağlarsın vs.
    bu kadar işi yaparsın en çok skor alan adam oyun sonu yazar nasıl taşıdım ama

• lovlar sup oynar
  • Sürüyle support oldu serverda. ADC eksiği var su an, özendirme insanları :D. Ve evet, "taşıdım" diyen adam taşımıştır. Biz ancak taşımasına yardımcı oluruz. Takım oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Support anlayışı low eloda:

-Lux veya Nidalee alıp harashlamak.Hatta ilk item olarak Doran almak.
    -Sighstone almama,Trinket upgrade yapmamak
    -Sadece farm almayıp lane safhasından sonra full AP gitmek

Eğer böyle Support oynayan var ise burada ve değişmemekte ısrar ediyorsa o kafayı çöpe atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Support anlayışı low eloda:

-Lux veya Nidalee alıp harashlamak.Hatta ilk item olarak Doran almak.
    -Sighstone almama,Trinket upgrade yapmamak
    -Sadece farm almayıp lane safhasından sonra full AP gitmek

Eğer böyle Support oynayan var ise burada ve değişmemekte ısrar ediyorsa o kafayı çöpe atsın.

aynı beni tarif etmiş özellikle luxla bunu çok yapıyorum
  • Supp secim 45 dk bekledigimi bilirim ama mmr yuksekti xD

• Support normal oyunları carryleyip oyunu taşıttırabilir.

Ama takımına laf dinletemediğin zaman alıp başını tek başına taşıma özelliği yok.
  • Tr sunucusunun tek sorunu şu şampiyonlar ile kazanılan oyuncu kitleleri. Zed, yasuo, riven, lee sin, vayne. Bu şampiyonlar Türkiye sunucusundan kalkarsa sorun çözülür. Ancak sunucudaki oyuncuların net yüzde 80'i westte falan hesap açar yani sunucuda maç bulamayız artık

• low musun
  • sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

Tr sunucusunun tek sorunu şu şampiyonlar ile kazanılan oyuncu kitleleri. Zed, yasuo, riven, lee sin, vayne. Bu şampiyonlar Türkiye sunucusundan kalkarsa sorun çözülür. Ancak sunucudaki oyuncuların net yüzde 80'i westte falan hesap açar yani sunucuda maç bulamayız artık

aaaaa rengarı unutmuşsun

• KanameSama kullanıcısına yanıt
    Urf dışında lux oynamıyorum nidalee ise 8 ay öncesinin hikayesi oldu
  • CrashBone kullanıcısına yanıt
    0/0/25 janna ile oyun kaybedince anlıyor insan seni.Sen gel top lane kadar git dönüp baktığında kalan 4 kişi ölsün var mı böyle bir şey.2 dk geri durun.
  • Katılmıyorum yüksek eloda çok iyi sup oynayanlar var asıl olmayan iyi jungle. Eskiden sezon 2 3 de farm yapamayanı jung oynatirdik tamam heroyu bilirsin mekaniklerini yaparsin gangda atarsin ama oyunu okuyan jung kazandırır bizimkiler kendi camplarini zor takip ediyor iyi jungle nasıl anlaşılır söyleyeyim karşı jungleyi takip edebilen (genelde karşı ormana en az 1 ward atarlar o warda gore tahminler yapılabilir) ne zaman hangi campinda oldugunu ve nereye gang atacagini öngören iyi jungdir. Jung oynayıp kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar bu söylediklerime dikkat etsin rakamları tutmaya çalışsın. (camp suresi oyuncuların flash suresi vs)

• En buyuk sorunu topa SOLO, gank e gang diyen canlilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deimos. -- 23 Mayıs 2016; 22:51:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Katılmıyorum yüksek eloda çok iyi sup oynayanlar var asıl olmayan iyi jungle. Eskiden sezon 2 3 de farm yapamayanı jung oynatirdik tamam heroyu bilirsin mekaniklerini yaparsin gangda atarsin ama oyunu okuyan jung kazandırır bizimkiler kendi camplarini zor takip ediyor iyi jungle nasıl anlaşılır söyleyeyim karşı jungleyi takip edebilen (genelde karşı ormana en az 1 ward atarlar o warda gore tahminler yapılabilir) ne zaman hangi campinda oldugunu ve nereye gang atacagini öngören iyi jungdir. Jung oynayıp kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar bu söylediklerime dikkat etsin rakamları tutmaya çalışsın. (camp suresi oyuncuların flash suresi vs)

Gang atıyom

• Redditçi kullanıcısına yanıt
    Gank diye kelime olmayinca telefon gang diye duzeltiyor demiyecegim ey forum fail olmusum

• sadece bu oyunun değil trdeki tüm oyuncuların genel problemi 9-17 yaş arası beyinsiz veletler olmaları ah pardon kitle pardon pardon topluluk community falan işte ya
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    Dedigin gibi dün birtane böyle bi vaka yaşadım adam supa nidale aldı ne adc koruyor nede görüş sağlıyor, amaç kil almak :) rica ediyorum görüş al diye yok arkadaşın dedigi gibi bu zihniyette sup oynıcaksanız boşa oynarsınız.. Üstünede bir ton hakaret yer gidersiniz.
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    çok iyi sup oynayan zaten yüksek eloda oynuyor düşük elodan bahsediyoruz biz :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.