Şimdi Ara

Beyler kız meselesi eroslar buraya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hikayeyi özet geçiyorum gecenlerde okulun düzenlediği bi piknik vardı ben ormanda bi köpeği severken kızın biri yanıma gelip oda sevmeye basladı ilk muhabbet orda döndü bende dönüşte onunla aynı otobüste olan bi kız arkadasıma onunla konusmasını söyledim az benden bahset dedim iste böyle böyle herneyse 2 gün sonra yani bugün kızı cagırttım okulun catısına konustuk simdi diyalogu anlatıyorum x: ben y: kız
    x: selam ismin yyy sanırım arkadaşımdan öğrenmek zorunda kaldım kusura bakma
    y: yok önemli değil senin adın neydi
    x: xxx ben m.o
    x: ya gecen piknikte ne olduysa birdenbire sana karsı bisiler hissetmeye basladım
    y: hahaha köpeği severken mi ? ben sadece masumca köpeği seviyodum
    x: ben seni tanımak istiyorum eğer senin içinde sorun değilse tabi
    y: yok hayır neden olmasın fakat su anda sınav yüzünden iliski düsünmüyorum ama arkadaş olabiliriz
    x: anlıyorum tabi ama zamanla bisiler olur belki ?
    y: yani olabilir böyle seyler bi anda olmuyor sonucta

sonra hangi bölüm istiyon felan o tür muhabbetler gecti

arkadaslar ne diyonuz kız düstümü sizce ? Bundan sonraki adımlarım ne olmalı sürekli üstünemi düseyim yoksa relax oluruna bırakmı_?

• Bundan sonraki ilk adımını söylüyorum. Nokta koymayı öğreneceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana laga luga yapma artist tel bozuk zaten can havliyle yazıyorum bu dengesi bozuk gelmis forumda millete yazı adabı ögretio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşlandığını niye söyledin, niye hoşlandın arkadaş. Her köpek sevenden hoşlanmayın yav. Bi arkadaş olsaydınız önce hemen ilişkiye mi başlanır ya.

• Direk bişeyler hissettim nedir hocam :D
    Ben seni tanımak istiyorum da apayrı :D
    Biraz yavaş gitseydin bence ama sen bilirsin yinede.

Bu arada tel bozuk filan diyosunda hocam telefondan laf atmak veya gerçek hayatta dövmek vb gerçeği değiştirmez. Önce bu bakış açını değiştirmen gerekiyor.

• Baba siz niye biyerlerinizden anlıyonuz ne alaka simdi ben kıza hoslandıgımı veya onunla suan cıktıgımı yazmısmıyım oraya

• Ulan Allah kahretsin yaa bin pisman oldum su konuyu acmasaydım da ellerim kırılsaydı ben ne diyorum millet ne diyo ya

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Bi kıza onu tanımak istediğini belirtmenin neresi abes kacıyor anlam veremiyorum

• ennusa44 kullanıcısına yanıt
    Ben fikrimi belirttim ama sonuçta konuşan sensin sen yaşıyorsun o duyguları o yüzden bir şey de diyemem :D
    Kızla yavaş yavaş konuşa konuşa açılsaydınız, yani kızı tanımak istiyorum dersen kıza, seni afedersin ama hanzo diye teşhis koyar, ön yargıyla yaklaşır. Ama onla vakit geçire geçire daha iyi olur yani yavaştan

Adam hanzo zaten. Bırak ne haltı yiyorsa yesin açmaya pişman olmuş. Adama öyle hemen söylenmez diyoruz "nerenizden anlıyorsunuz" diyor.

Benimkide akıllılık iste hayatında kız eli tutmamıss adamlara fikir danısıoz

• ennusa44 kullanıcısına yanıt
    Ben fikrimi söyledim kardeşim bunları düşünmek için az mantıklı olmak yetiyor zaten. Tabi ister uyarsın ister yoluna bakarsın senin kararın tabi ki de :)

• Taktik falan vermeyin su ergene ya (nokta)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.