Şimdi Ara

ilk defa akıllı telefon alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia c7 kullanıyorum senelerdir artık vakti bence Telefonu aldım mı al sat yeni model al yapmayı düşünmüyorum uzun seneler kullanırım aldığım telefonu iphone 6s ile lg g5 arasında kaldım gönlüm g5 ten yana ama mantık iphone diyo garanti yönünden. Yorumları okuduğum kadarıyla g5 in tipi çok eleştirilmiş ama benim hoşuma gitti. Bütçeyi biraz zorlayıp 6s plus alabilirim ama zor yinede sizce hangisini almalıyım g5 mi 6s mi ?

• Nakit alacaksanız G5 veya
    -Huawei
    -Lenovo ust modeli veya
    -Samsung S7

ama taksitli Tarifeye ek (telefon-ev telefonu-ttnet uzerinden) 6s Plus alın ben oyle yapacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Mayıs 2016; 15:46:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone al geç uzun süre seni götürür. androidlerin öyle bi garantisi yok.
  • C7 zaten akıllı telefon. Hâlâ Android ile iOS'un yapmaktan aciz olduğu gerçek zamanlı multitaskingi yapabilen bir işletim sistemi.

6s ile G5 ayrı kulvarların cihazları. Uzun süre güncel kalacak bir cihaz istiyorsan 6s ama özgürce istediğini yapmak istiyorsan G5 al. Bu arada tip olarak ben de G5'i çok beğendim nedense.

• iphone alıp da ABD yi iyice zengin etmeyin, alacaksanız güney Kore malı telefon alın.
  • Uzun süre kullanmak istiyorsanız G5 in fiyatının düşmesini ve arkadaşlarınıda almanızı tavsiye ederim. Uzun kullanımda G5 in bataryasının alttan çıkması dokunmatik ekran için bir handikap olabilir. 6s i almaya karar verirseniz, 6s yerine 6s Plus ı tercih etmenizi öneririm. İphone 7, 6s Plustan teknik özellik olarak çok farklı olmayacak bence. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

C7 zaten akıllı telefon. Hâlâ Android ile iOS'un yapmaktan aciz olduğu gerçek zamanlı multitaskingi yapabilen bir işletim sistemi.

6s ile G5 ayrı kulvarların cihazları. Uzun süre güncel kalacak bir cihaz istiyorsan 6s ama özgürce istediğini yapmak istiyorsan G5 al. Bu arada tip olarak ben de G5'i çok beğendim nedense.

http://androsym.com/wp-content/uploads/2011/04/nokia_c7.jpg telefon bu hocam emin misin

• Alo diyecek guclu ısınma kasma yapmayacak telefon Iphone SE (2000 tl) kafanız rahat olur.... Ha sans riske girerim diyorsanız General Mobile alın..
    -huawei GR5/G8
    -Lenovo p1

• Hocam iphone alın. En azından uzun gidiyor cihazlar. G5'in moduler yapısı benim içime hiç sinmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Bird

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

C7 zaten akıllı telefon. Hâlâ Android ile iOS'un yapmaktan aciz olduğu gerçek zamanlı multitaskingi yapabilen bir işletim sistemi.

http://androsym.com/wp-content/uploads/2011/04/nokia_c7.jpg telefon bu hocam emin misin

Telefonun üzerinde adını duydun mu bilmiyorum ama Symbian işletim sistemi yüklü. İnsanların akıllı telefonlardan anladıkları şey uygulama zenginliği. Uygulama oyun yoksa onlara göre akıllı telefon değiller. Bu telefonlar düşük donanımlar altında diğer sistemlerin çalışamayacağı kadar verimli ve performanslı çalışabilecek altyapıya sahipler. Ama gel gör bazı stratejik hatalar yüzünden güzelim sistemin başını yediler.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Symbian 60 kullanmak nasip olmamıştı s40 la yetinmiştim ama hala o kadar mutlu eden bir sistem olmadı beni. Ne android ne ios

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Symbian s60 (6630-N72) ile basladım...windows mobil 5-6,5 ile devam ettim...Vodafone 945 ile (zte uretimi) Android le tanıstım..
    -arada bbos (blackberry)
    #bir Ara windows mobile sistemini (Lumia) Kullandım (525-535-1320)
    -en son Huawei G7-Lenovo p70 kullandım
    -Sıradaki Iphone 6s Plus 64 GB Gold

## Ne mutlu bana meraktan her sistem yazılım telefonu denedim IOS u ipad mini tablette kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 24 Mayıs 2016; 22:33:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.