Şimdi Ara

'Benim için tek gerçek Galatasaray'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uruguay Futbol Federasyonu başkanı, Milli Takım teknik direktörüne Fenerbahçe maçında oynaması için izin vermelerinden dolayı teşekkür eden Fernando Muslera, "Onlara ne kadar önemli bir maç olacağını anlattık ve bize bu özel izni verdiler. Onlara bunun için teşekkür ediyorum." dedi.
    Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacakları final maçının önemine dikkat çeken Muslera, "Perşembe günü sezonun maçına çıkacağız. Geldiğim günden beri, ilk seneyi saymazsak 4 senedir Şampiyonlar Ligi'ne giden bir Galatasaray var. Galatasaray markasının, Avrupa'dan uzak kalması diye bir şey söz konusu olamaz. Biz de bunun için mücadele
    ediyoruz. En azından bu cezayı minumum seviyeye indirmek için çaba göstereceğiz. Hepimiz bunun bilincindeyiz." ifadelerini kullandı.

"BENİM İÇİN TEK GERÇEK GALATASARAY"
    Galatasaray'da geleceğinin tartışıldığının hatırlatılması ve takımdan gideceği yönündeki haberleri de değerlendiren Muslera, "Galatasaray ile 2 sene daha kontratım var. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kafamda ne Avrupa ile ilgili ne de ekonomik sorunlarla ilgili herhangi bir soru işareti yok. Burada kalmak istiyorum. Gazetelerde teklifler geldiğini okuyorum. Herhalde teklifler gazetecilere geliyor. Bana ulaşan bir şey yok. Bu tip haberlere önem vermiyorum. Benim için tek gerçek var o da Galatasaray. Burada iyi bir aileyiz. Galatasaray benim için bir aileyi ifade ediyor. Burada da çok mutluyum. 2 sene daha buradayım" ifadelerini kullandı.
    Ziraat Türkiye Finali'nin ardından Uruguay ile Copa Amerika'da mücadele edeceği ve turnuvayı değerlendirmesi istenen Muslera, "
    Uruguay küçük bir ülke; ama futbol başarıları anlamında önemli başarılara sahip. Bizim için Copa Amerika çok çok önemli. Orada olmak bize inanılmaz gurur veriyor. En iyi şekilde ülkemizi temsil etmek istiyoruz" diye konuştu.

http://m.ntvspor.net/haber/haber-t/155539/benim-icin-tek-gercek-galatasaray

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muslera'yı hak etmeyen o kadar iğrenç taraftar topluluğu var ki.. Koyacaksın kaleye 3 sezon Cenk'i görecekler ondan sonra hak ettilerini.
  • Beyler poldi, sneijder, muslera adamlar Türk değil gs li değil ama takımdaki bazı gsliyim diyen dalkavuklardan daha baglilar klube.
    Yerlilerden yüreği ile oynayan Sinan var bide Selçuk (sevmesemde)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Muslera'yı hak etmeyen o kadar iğrenç taraftar topluluğu var ki.. Koyacaksın kaleye 3 sezon Cenk'i görecekler ondan sonra hak ettilerini.

Leo Franco, Zapata gibilerini izlemeye muhtaç edeceksin anca öyle kıymet bilir bunlar. Bu adamı dünya kupasından önce almasaydık ömür billah daha alamazdık.

• Zamanında Muslera yı satalım Onur u alalım diyen tipler türemişti, dayaklık tipler.2 senelik kuralda 1 adam için yer açılacak diye Muslerayı harcayacak tipler.

• Allah seni başımızdan eksik etmesin koca yürekli adam!!!
  • Abi biz şu Muslera'nın Sneijder'in hakkını nasıl ödeyeceğiz yav adamlar şu an Galatasaray'dan maaş alıp doğma büyüme Galatasaray'lı bir sürü topçudan daha Galatasaraylı.
  • Sevildiği bir takımda Çin ve Katar hariç Avrupada alabileceğinin 3 katı para kazanıyor kendisi de mutluysa burada neden gitsin ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Sevildiği bir takımda Çin ve Katar hariç Avrupada alabileceğinin 3 katı para kazanıyor kendisi de mutluysa burada neden gitsin ki

o konuda sizin volkan daha cüretkar. senelik 2.5 milyon euro alıp musleranın 4'te birini yapamıyor vesselam.

hem para galatasarayın size ne oluyor?

al bu da 2013-2017 sezonları arasında volkanın alacağı ücretin kap açıklaması;

Fenerbahçe Futbol AŞ'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada, "Futbolcumuz Volkan Demirel'in sözleşmesi 2016/2017 sezonu sonuna kadar 4 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 2.500.000 avrodur" ifadesi kullanıldı.
  • Biraz mehmet karahanlı tarzı olmuş ama iyi olmuş:)

• Muslera da biliyor burada kazandığı parayı başka hiçbir yerde alamayacağını.
  • selçuk burak hamit sabri vs vs nin aldığı para yanında az bile alıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

selçuk burak hamit sabri vs vs nin aldığı para yanında az bile alıyor...

Selçuk'u saymam da hamit,sabri,tarıklara bakınca emre çolak bile çok az alıyor. Maaş dengesi çok kötü yedeğin yedeği tarık 1.3 alıyor as sağ bek linnes 800 bin euro alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Muslera da biliyor burada kazandığı parayı başka hiçbir yerde alamayacağını.

Muslera gibi bi kaleciyi tutmak kolay değil.

• quote:

quote:

Selçuk'u saymam da hamit,sabri,tarıklara bakınca emre çolak bile çok az alıyor. Maaş dengesi çok kötü yedeğin yedeği tarık 1.3 alıyor as sağ bek linnes 800 bin euro alıyor.

zamanında futbolcu maaşlarından vurgun yapan bi ekip vardı, yedek kalecinin yedeği eraya bile zam 700bin euroya çıkardılar. bu da ortalama 1 milyon dolar ediyor, 3. kaleci bu parayı alırsa vay halimize.

maaş politikaları vs çok saçma gs de, düzeltmeye çalışsan düzeltemezsin de bu saatten sonra
  • quote:

quote:

quote:

zamanında futbolcu maaşlarından vurgun yapan bi ekip vardı, yedek kalecinin yedeği eraya bile zam 700bin euroya çıkardılar. bu da ortalama 1 milyon dolar ediyor, 3. kaleci bu parayı alırsa vay halimize.

maaş politikaları vs çok saçma gs de, düzeltmeye çalışsan düzeltemezsin de bu saatten sonra

Ünal Aysal sağolsun
  • quote:

quote:

Bunlar hep Aysal'ın saçmalıkları. Adam takımı batırdı sonrada gitti. Bizi zaten batıran Drogba, Sneijder maaşı değil bu saçma sapan adamlara ödenen bonservis ve maaşlar. Aysal başarılı olduğu yönetimi ve hocayı dağıttı sonrada takım dağıldı. Uzun yıllarda belimizi doğrultamayacağız. Aysal bu fazla maaşların yanında birde 4-5 yıllık sözleşmeler yaptı. Tamamen rezalet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

quote:

Bunlar hep Aysal'ın saçmalıkları. Adam takımı batırdı sonrada gitti. Bizi zaten batıran Drogba, Sneijder maaşı değil bu saçma sapan adamlara ödenen bonservis ve maaşlar. Aysal başarılı olduğu yönetimi ve hocayı dağıttı sonrada takım dağıldı. Uzun yıllarda belimizi doğrultamayacağız. Aysal bu fazla maaşların yanında birde 4-5 yıllık sözleşmeler yaptı. Tamamen rezalet.

Sneıjderin maaşı neyse de drogbaya az buz para verilmedi 10m euro civarı para baydık drogbaya o 10m euroya avrupadan 23,24 yaşlarında sağlam bir forvet alır getirirdik şimdi forvet forvet diye çırpınmazdık. hep günü kurtarmaya çalıştı aysal ee tabi kendisi zamanında gelmeyecek başarıyı napsın. harcanan bonservisler verilen maaşlar hepsinin cezasını çekiyoruz işte 1 yıl yedik men cezasını bir de bu dursunun saçmalıklarından 1 yıl yiyeceğiz.
  • Elleri küçük

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.