Şimdi Ara

ASUS'dan 24inch Yeni Model; MG248Q (144hz, 1ms, FreeSync, Nvidia 3D Vision)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda bazı arkadaşlar ASUS neden yeni 24inch 144hz model üretmiyor diye yazıyordu bugün karşılaştım paylaşayım;

https://www.asus.com/tr/Monitors/MG248Q/

http://www.teknofiyat.com/?search=mg248q

1500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 23 Mayıs 2016; 14:29:22 >

• 1250 ye aldım puan da vardı fiyatı biraz araştırma yapınca ucuza bulunabılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

1250 ye aldım puan da vardı fiyatı biraz araştırma yapınca ucuza bulunabılıyor

Fiyat çok iyi güle güle kullan freesync deneyimini yazabilirsen özellikle 144 fps üzerine çıkınca oyun keyfi nasıl...1250 tl ye neresi satıyor merak ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: woundedknee

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

1250 ye aldım puan da vardı fiyatı biraz araştırma yapınca ucuza bulunabılıyor

Fiyat çok iyi güle güle kullan freesync deneyimini yazabilirsen özellikle 144 fps üzerine çıkınca oyun keyfi nasıl...1250 tl ye neresi satıyor merak ettim :D

hepsi buradadan çok alışverişim var puan vardı onu harcayınca 1250 ye geldi. bu arada nvidia kartım var. freesync amd desteklıyormus onu da sonradan öğrendim. şu anda power beklıyorum daha doğru dürüst test edemedim
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    bu monitörü çok övüyorlar

nvidia hangi modeli var bide 144 fps üstünde sıkıntı olucak mı

paylaşırsanız sevirim
  • ürün biraz saçma değil mi? kritik özelliklerin yarısı amd kartlarla, diğer yarısı da nvidia kartlarla çalışıyor. amd varsa freesync kullanıp nvidia 3d kullanamıyoruz, ama nvidia kart varsa freesync kullanamayıp 3d kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

bu monitörü çok övüyorlar

nvidia hangi modeli var bide 144 fps üstünde sıkıntı olucak mı

paylaşırsanız sevirim

Amd ekran ile frynsyn çalıştırınca fazla fps alsan dahi 144 hz de sabitlenmiyor,nvidia gsync olsaydı 144 hz maximum verip orda dururdu.Freesync olayı ekranın içine gsync gibi ayrı bir yonga gerektirmediğinden daha ucuz oluyor.Örneğin 27 inch 144 hz mg278q amd için olan gameextrada 1900 civarı satılırken pg278q nvidia olanı 2600 civarında.Yakın zamanda bu serinin gsync özelliiği olanı 180 hz olarak piyasaya çıkacak tahminimce 2000 tl üzeri fiyatlandırlır.Bende de nvidia kart var almış olsam bu monitörü 144 hz özelliği çalışır 3d kullanmak içinse nvidia set almak gerekir en son baktığımda tr 750 gibi bir fiyatı vardı amazondan ise 450 tl fiyatına geliyordu 3d kiti görüldüğü çok pahalı sadece meraklısı alır kullanır...

• woundedknee kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim zahmet oldu
    bekleyelim bakalım yeni modeller gelecek mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.