Şimdi Ara

Z5p mi iphone 6 mı s7 mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 3 telefon arssında kaldım yardım edin
    Ama z5p daha büyük daha iyi ekranı var s7 almayı düşünüyom ondada iphone z5p gibi parmak izi yok o yüzden pek almak istemiyorum z5p alacam gibi duruyo ama genede kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bıraz ekle ıphone 6s al butcen yoksa bu uc telefon arasında s7derım

• S7 iyi ama benim hoşuma gitmiyo samsung z5p yi ne zamandır almaknistiyorum
    Bütçem var ama iphonedrn bıktım 4 kullanıyorum şuan andraid istiyom z5 veya s7 veya s7 edge almaknistiyorum ama edgene kenarları ovalnolduğu için kırılırsa pahalı olur ben z5p den yanayım hem onda parmak izi var

• burakkaya232 B kullanıcısına yanıt
    z5p tasarımına aşık olduğum bir telefon. bende yakın zamanda bir telefon değişikliği yapacağım fakat maalesef bu telefondan uzak duracağım. sebepleri :
    -arka kısım çook fazla parmak izi bırakıyor. telefon leş oluyor. fakat kaplatırsınız sorun çözülür ama telefona kılıf-koruyucu eklemeyi sevmiyorum..
    -standlarda gidin bakın göreceksiniz. 15 dakika telefonu kurcalasanız ateş alıyor. şimdi mağazalardaki ürünler sürekli fişe takılı çok objektif bi değerlendirme olmuyor diyebilirsiniz fakat diğer hiçbir markanın
    cihazlarında böyle bişey görmedim. z5 serisi ise resmen tutulamıyor. he belki ısınınca suya sokar çıkartırsın o ayrı
    -haliyle telefon ısınınca batarya vaadedilen iki günü çıkarmaz.

Sony i bende çok seviyorum ve sony telefon almak istiyorum. fakat z5 serisini maalesef alamam. ben xperia x serisini bekliyorum. bu sorun ortadan büyük ihtimalle kalktı onda. ayrıca güzel gözüküyorlar ve şu parmak izi okuyucusunun yerini başka hiçbir telefon tutamaz. tavsiyem x serisini beklemeniz.

• Doğru ama z5 değil benim almak istediğim z5 premium ve premiumda bu sorun azaltılmış ha telefon 50 dereceye çıkyor ama hemen soğuyor çünkü içinde bakır soğutma boruları var z5 ten daha iyi soğutma ar z5 premiumda

• Z5p yada ip6 karar senin.ikiside güzel cihaz.burda ayrımı yapan platform olacak gönlün hangi platformdan yanaysa tercihini ondan yana kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97084050D -- 25 Mayıs 2016; 2:08:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.