Şimdi Ara

10 bin bütçeli ev sinema sistemi jbl vs klispsch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ustadlarim merhabalar.Kendimce son viraja geldim ve sizleri direk konuya ekleyerek yardim istiyorum..

Yillardir forumun bir cok farkli bolumunu yazmadan takip ederim artik sistem dizmek icin uye oldum..

Hi def abiyle pm den irtibata geçtim nasil birsey istedigimi soyledim ve danistim oda bana jbl studio serisini dizip bence sana uygun sistem bu dedi..bende hemen belki bulurum dinlerim ve pazarliga otururum diye gezmeye ciktim..istanbulda oturuyorum..yolum teknik saate dustu kadikoydeki..orada klipschlerle tanistim ilk defa dinledim beni sahsen cok etkiledi aradigim ses ve arastirmayi birakacagim kalite sanirim bu lakin jbl ler dahada iyi olabilir cunku hi def abi ikisinide dinlemistir gercek ev ortaminda onca ayarlarla..asagiya foto ekliyorum fiyatlar dahil..

Jbl 1700 tl daha pahaliya geliyor ama kalite onemli benim icin..

Ayrica klipschler icin pazarliga oturabileceğim bir satici var lakin jbl i sanirim net uzerinden pazarliksiz almam gerekecek..

Receiver denon x2200 onerdi jbl icin..

Sistemler receiver siz fiyatlardir..

Oneri gorus ve fikirlerini benim icin cok onemli..klipsch dinlemeseydim direk net uzerinden jbl siparis gecmistim..lutfen son puruzlerimi duzenleyip benide araniza alirmisiniz
     10 bin bütçeli ev sinema sistemi jbl vs klispsch 10 bin bütçeli ev sinema sistemi jbl vs klispsch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resimlerdeki yazıları okuyabileydik iyiydide modeller okunmuyor malesef

• Dostum sen al benim Focal Aria sistemi, hiç bu abur cubur sistemlere kafa yorma bu fiyata üst seviye almış olursun

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=6453
  • Hocam resimleri actiginizda okunabiliyor aslinda

Theemaltake hocam senin setide bugun arastiracagim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yardımcı olabilecek kimse yok mu

• geçenlerde 2000 TL'ye JBL ES90 serisi 5 li takım ve ES250 Subwoofer satılıyordu. bilsem onu tavsiye ederdim. 2. el olsa da tertemizdi. duyurdum satıldı hemen tabi.
    şu halikarda Klipsch KLF serisi yakıştırdım nedense...eski model ancak.
    JBL Studio 280'ni bende merak ettim @Hi-def-man önerdiyse boş öneri değildir. eski yeni benim için önemli değil kalite hala kimde duruyorsa o benim için kafi. bu arada bu iş zevke kaçtığı için subjektiftir. bol bol
    dinleti yapmaya çalışmanızı öneririm yani.
  • JBL ES90 ve ES250 Subwoofer bende tavsiye ederim
  • the_cantan kullanıcısına yanıt
    Sevgili dostum bu hoparlörleri dinledim. Kendi fiyat aralığında malzeme kalitesi iyi ses kalitesi oldukça başarılı sadece amfi seçerken dilkat etmek gerek üst frekanslar parlamaya yatkın. Ben Harman Kardon ve Denon ile dinledim. Her ikisinde de çok iyiydi. Hatta aynı Denon amfi ile AVR X4000 idi BW CM setupından daha dolgun ve hacimli çalıyordu. Ancak JBL distribütörü sorunlu sanırım pek kolay bulunmuyorlar herhalde. Bol bol Heco Victa nın sarıldığı yerde ben bunu tercih ederdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.