Şimdi Ara

Titanfall 2'nin Çıkış Tarihi Sızmış Olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall 2'nin çıkış tarihi meplay.com adlı oyun satış sitesinde kısa bir süreliğine gözüktü.

Sitenin verdiği tarihe göre oyun 30 Ağustos 2016 tarihinde çıkış yapacak. Electronic Arts'ın mali yıl rapolarında Kasım ve Aralık ayları içinde çıkış yapması beklenen oyunun bu yaz çıkma olasılığı elbette olabilir. Sebebi ise Battlefield 1 ile çıkışını yakın yapmamak istemeleri diye düşünüyoruz.

Battlefield 1 ise 21 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

• Koskoca robotun içinden çık sonra semt oturuşu yapıp poz ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kısa teaser dışında tam bir trailer bile gelmemişken bu kadar kısa sürede çıkacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha afiş bile yokken tarih mi sızıyor
  • E3'e az kaldı eğer oyuna güveniyorlarsa E3 'te bombayı patlatıp 30 ağustosta millet beklentiye girmişken satılabilir ve mantıklı bir strateji olur. Hemde Battlefield 1 ile benzer tarihte çıkmamış olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gerçek değil gibi kullanılan görseller ilk oyundan değil mi? Beni pek etkilemedi
  • Mükemmel bir Strateji olur , o tarihlerde tek bir FPS bile yok millet Black Ops 3 ten sıkıldı zaten Hardline gitmedi.

30 Ağustosta çıkartırlarsa güzel satarlar bence..

• iki ayrı oyun ama legion'ın çıkışıyla epey gölgede kalır.

• Bu yaz çıksın Deus Ex ile birlikte oynarız güzel olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Gerçek değil gibi kullanılan görseller ilk oyundan değil mi? Beni pek etkilemedi

Aynen kullanılan görsel ilk oyundan.
  • En az bf kadar bekliyorum su oyunu,umarim minyonlari cikarip oyuncu sayilarini artirmislardir,oyle olursa bu sene guzel gececk
  • keşke haber resmine cüneyt arkının ölmüş olabilir sahnesinden resim koysaydınız , bak çıkacak olabilir XD
  • keşke haber resmine cüneyt arkının ölmüş olabilir ölmüş olabilir sahnesindeki resmini kosaydınız ; Bak oyun çıkacak olabilir XD
  • keşke haber resmine cüneyt arkının ölmüş olabilir ölmüş olabilir sahnesindeki resmini kosaydınız ; Bak oyun çıkacak olabilir XD

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.