Şimdi Ara

migros sanalmarket 150 tl üzeri bkm ile alışverişe anında 40 tl indirim !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
32
Favori
26.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara kart tanımlı bkm hesabıyla sanal marketten alışveriş yapabilirmiyim?
  • 75/15 çekler ile kampanya birleşiyor. Ama kartınızdaki moneyleri kullandırtmıyor. Dert değil. Bonus flash uygulamasından kampanyaya katılıp 100/10 market alışverişini de değerlendirdim. Şartlarda online market de dahil diyor. 185 liralık sipariş böylece 109 TL ye bana mal olmuş oldu. Kampanyayı duyuran arkadaşa çok teşekkürler.
  • haber verene tesekkurler. 75/15 + 40 tl indirim ile 166 tl alısveris yaptım 111 tl ödedim.
  • BKM KARTI NE OLUYOR VAKIFA YAPILA BİLİRMİ
  • bende alışverişimi yaptım. 5000 e -1 ekleyin. haber veren arkadaşa teşekkürler
  • bkm express karta nasıl sahip olabiliriz yardımcı olurmusunuz
  • 155 TL'lik alışverişte 40 TL bkm+10 Bonus+15 hopi kullanımı+9 tl ürün indirimleri+19 money kazanımı... çok temiz işçilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Enpara kart tanımlı bkm hesabıyla sanal marketten alışveriş yapabilirmiyim?

banka kartlarını kabul etmiyor. diyelim 1 kg kıyma sipariş ettin 29.90 karttan çekiyor. markette kıyma 1 kg 50 gr gelirse üstünü alışveriş sonrası kartından çekiyor. 1 kg den düşükse de iade yapıyorlar. bunun ayarlaması banka kartlarıyla yapılamıyor. sadece kredi kartıyla yapılabiliyor. tabi stokta olmayan ürün durumunda da aynı.
  • Şu 75'e 15'i nasıl alıyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar ,

Bonus'un 100 lira üzeri market harcamasına 10 lira bonus kampanyası ile birleşti mi ? BKM ekspress sonrası 10 lira bonus kazandınız gibi bir sms gelen oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Migrostaki etlerin helal sertifikası var mı

Var

Benim gördüğüm kadarıyla yok, eminmisiniz?

https://belge.tse.org.tr/genel/BelgeListesi.aspx?ID=d26e09d9-7105-4430-8608-3e19f0c3f110&FirmaAdi=MİGROS%20TİC%20AŞ&BelgeUN=8450c4ce-5573-49dc-8228-aa12e34e7d61&BelgeTuruID=42&BelgeDurum=YÜRÜRLÜKTE

https://belge.tse.org.tr/genel/BelgeListesi.aspx?ID=d26e09d9-7105-4430-8608-3e19f0c3f110&FirmaAdi=MİGROS%20TİC%20AŞ&BelgeUN=9efdbe6a-fede-4e84-8ef8-a6c69227853e&BelgeTuruID=42&BelgeDurum=YÜRÜRLÜKTE

Mağazalarda da genelde kasap tezgahının arkasında TSE HELAL amblemi ve belgesi bulunuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 23 Mayıs 2016; 13:39:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Şimdi kullandım, harika oldu sağolun😀

• Diğer konuda 100/10 luk Bonus Flaş ile birleşmedi diyenler olmuş. Bu konuda görsel atabilecek olan var mı deneyenlerden?
  • kamerconkarli K kullanıcısına yanıt
    Bana mesaj gelmedi. Sanırım provizyonda beklediği içindir. Ürünleri bugün teslim alacağım ondan sonra o mesaj gelir.Bonusflashta da işlem yapılmadı görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Şaka gibi, üye olmadan 83 TL görünen ürün üye giriş yapınca 96 TL olarak görünüyor......

Üye olmadan farklı bir lokasyondaki şubenin fiyatları var. Üye olduktan sonra kendi lokasyonunuzdaki bayi fiyatları çıkyıor. İlk baktığınız şubeye özel bir ürün ise bu fark olabilir. Yoksa böyle bir şey olmaz merak etmeyin. Her firmada olduğu gibi şubeye özel rakamdır o.

• ARKADAŞLAR MİGROS KONUSUNDA YAZMIŞTIM BURADA DA PAYLAŞAYIM. İGARANTİ KREDİ KARTI ARTIK BKM SİSTEMİNE TANIMLANIYOR. BUNU YAPTIĞINIZDA 150 LİRALIK ALIŞVERİŞ -40TL(BKM)-20 (İGARANTİ İADESİ) İLE 90 LİRAYA GELİR.

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Teşekkürler hocam peki 29.9 olan kıyma ile köfte yapılabilir mi çok aşırı mi yağlı olur lezzeti nasıldır ben hiç almadim da

Daha önce kampanyadayken kıyma aldım ben hiç beğenmedim. Tavsiye etmem.
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Kampanya sartlarinda garanti bankasi yada bonus kredi kartlari seceneginin secilmesi gerektigi yaziyor.Yani muhtemelen bkm ile kombo olmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonus ile ilgili sorusu olan arkadaşlar, proviyondan güncel işlemlere geçtiğinde uygulamada da görülecektir. bence sıkıntı yok
  • Anladım bu bkm indirimiyle ne alınır ki tek seferde 150 üründe pahalı olmayacak vs vs

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.