Şimdi Ara

migros sanalmarket 150 tl üzeri bkm ile alışverişe anında 40 tl indirim !!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
32
Favori
26.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar Sakarya'da bir türlü boş gün yok 1 haftadır, hiç bir şekilde ne yerinden teslim ne eve sipariş verilemiyor. Sizlerin bu konu ile ilgili bir bilgisi var mı acaba?

personel yoktur. geçen sene benim bölgede de olmuştu
  • Ramazan paketi ekleyip 150tl yapınca bkm indirimi düşmüyor.şartlarda yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah bkm ile alışveriş yaparken limit yetersiz dedi, o arada limiti artırdım ve ödemeyi yaptım. Ama sanal markette sipariş tamamlanmadi. Sonra müşteri hizmetlerini arayıp anlattım biz sizi arayacağız dediler. Ben de tekrar sipariş verdim. Ancak ne arayan var ne soran. İkinci sipariş su an aktif. Ancak önceki ödemede gerçekleşmiş. Böyle bir durumla karşılaşıp sorunu çözülen oldu mu?

• Az önce 175 liralık alışverişi, dip indirimleri, bkm indirimi ile 114 liraya aldım. Üstüne de 32 TL money gelecek. Üstelik adrese teslim. Konuyu açana tekrar teşekkürler.
  • arkadaşlar benim 2 tane sanal market hesabım var ve daha önce alış veriş yaptığım için bkm indirimi düşüyor ama bkm hesabının aynı olması sipariş iptali için sebep midir?
  • herran H kullanıcısına yanıt
    Siparişlerim kısmında yoksa gerçekleşmemiştir. Provizyonda gözükse de ordan düşer merak etme. Fatura kesmedikleri bi sipariş silinmeye mahkum

• arkadaşlar daha önce sorulmuştur illaki ama bulamadım.

parafüstü geliyormu bu alışverişlerden
  • Dip indirim lafı dolaşıyor tam olarak nedir bu arkadaşlar

• yazan oldumu milmiyorum ama igaranti de 20tl verdi
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Benimkiler iptal olmadı, bir kendi bir eşimin sanalmarket üyeliğinden siparişi verdim, ama iki siparişi de kendi bkm üyeliğimden aldım, sıkıntı çıkmadı, ama şartlara göre her bkm üyesi bir kez yararlanabiliyor, yani iptal ederlerse birşey diyemeyiz

• Hopi hesabıma 100 liralık sanal market alışverişine 10 paracık tanımlanmış. İsteyen 2 arkadaşla paylaşabilirim, özelden ulaşabilirsiniz.

Pembe kalp işaretini görünce paylaşılır sanmıştım ama maalesef olmuyormuş, kusura bakmayın.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirpi48 -- 31 Mayıs 2016; 23:57:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

İkinci 40+15 lik indirimli siparişimde geldi, teşekkürler Migros. Dikkat iki farklı hesap aynı adres.

Siparişleri aynı gün mü yoksa farklı günlerde mi verdiniz? Teslimat için farklı gün ve saat mi yoksa aynı gün ve saat mi seçtiniz?
  • 15 lik öner kazan çeki lazım abiler, biri yardımcı olabilir mi? pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirpi48

Hopi hesabıma 100 liralık sanal market alışverişine 10 paracık tanımlanmış. İsteyen 2 arkadaşla paylaşabilirim, özelden ulaşabilirsiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Gönderemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

quote:

İkinci 40+15 lik indirimli siparişimde geldi, teşekkürler Migros. Dikkat iki farklı hesap aynı adres.

Siparişleri aynı gün mü yoksa farklı günlerde mi verdiniz? Teslimat için farklı gün ve saat mi yoksa aynı gün ve saat mi seçtiniz?

Farkli gunlerde verdim siparisi. Biri geldi ondan sonra digerinin siparisini verdim.

• arkadaşlar 15 liralık çek varsa alabilirmiyim ?
  • Ya bende Likecard vardı sanal alışverişlerde 10 TL puan veriyordu. Onu unutmuşum tamamen gitti 10 TL, sağlık olsun artık yapacak bir şey yok. Likecard kredi kartı olan unutmasın kampanyayı bari buradan hatırlatmış olayım.
  • arkadaşlar 150 tl lik sepette 30 hopi kullansak 120 ye düşse bkm kampanyasından yararlanabiliyor muyuz? ayrıca money'leri sanalmarkette kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

quote:

Farkli gunlerde verdim siparisi. Biri geldi ondan sonra digerinin siparisini verdim.

Teşekkürler hocam. 1 tane alışveriş yapmıştım sorunsuz. Ürünleri teslim alınca diğerlerini denedim olmadı ama bugün düştü nasıl olduysa :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oner kazan nasil yapiliyor? Oner kazan menusune giriyorum Arkadaşına Öner kampanyası bulunmamaktadır diyor.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.