Şimdi Ara

migros sanalmarket 150 tl üzeri bkm ile alışverişe anında 40 tl indirim !!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.021
Cevap
32
Favori
26.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibari ile bkm düşmüyor bende. eksik birşey mi var hesabımızda? mesala money kart no eklememiz gerek mi hesaba?
  • kampanya şartlarında olmayıpta şart koşulan birşey var.

daha önce hesaptan alışveriş yapılmış olması gerekiyor.

1 tl lik bir alışveriş yapayım. sonra tekrar alışveriş yapayım dedim. ama 50 tl altı sipariş almıyor. varmı bir yöntemi yada 50 tl altı sipariş kabul eden mağaza seçimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyce84 -- 28 Mayıs 2016; 11:09:48 >
  • Perşembe günü, pazar sabahı teslimli bir alışveriş yaptım. 40.tl BKM indirimi oldu. İşlem provizyonda. Listede ekleme ve değiştirme yapar veya gdi eklersem indirimin ortadan kalkması ihtimali var mı acaba? Hiç dokunmasam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce BKM indirimli olarak yaptım alışverişimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • bkm indirimi anında düştü ödemeyi igaranti kredi kartı ile yaptım 20 lira indirim mesajı gelen oldu mu igaranti kampanya şartlarına baktığımda bkm ile ilgili hiç birşey yok ancak online ödeme seçeneklerinde garanti veya money bonustan bahsetmiş yada kapıda ödeme de garanti posundan geçilmelidir diye şart koymuş bu durumda bkm ile ödeme yapıldığında 20 lira indirim kartlara yansıma olmayacak gibi
  • indirim düşüyor arkadaşlar

•  migros sanalmarket 150 tl üzeri bkm ile alışverişe anında 40 tl indirim !!!
    Acaba ben neyi atlıyorum? sepet tutarı 156 zaten bkm gidiyorum hala 156
  • şuan öner kazan 15 tl çek birleşiyor mu?
  • Karadamyeti K kullanıcısına yanıt
    Hocam bildigim kadarıyla. Sepeti yaptıktan sonra gdi eklersen indirim olmuyor ama emin degilim benimde pazar teslimat siparişim var düşüyorsa bemde eklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

10/30 kampanyalarından beklediğim 30 money "24 saat geçsin yüklenir" diye rahar davranıyordum ama 24 saat geçti, yine de yüklenmedi, işin kötü yanı 10/100 hopi de yüklenmedi, hopi MH'sine göre BKM kampanyası nedeniyle hopi yüklenmeyebilirmiş, yine de kayıt açtırdım

"10/30 moneyler BKM yüzünden yatmayabilir" düşüncesi iyiden iyiye beni sarmaya başladı

2 gün önce 5 money kampanyasından 30 ar liaralık 150 tl lik alısveris yaptım. bkm expresste dustu. toplamda benim hesabıam gore 5 kategoride 50 tl money yatması lazımdı ama ne yatan var nede baska birşey. sanırım money kampanyası yalan oldu.... ne yapmak lazım acaba musteri hizmetlerini mi arasak?

EDİT : AN İTİBARİ İLE YATMIŞ 50 TL MONEY... 165 TL'LİK SİPARİŞİM 15/75 İNDİRİM + 40 TL BKM EXPRESS + 50 TL MONEY İLE 60 TL'YE GELMİŞ OLDU....

REKOR BENDE SANIRIM!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataybas -- 28 Mayıs 2016; 12:18:15 >

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Hocam 30/10 kampanyalarini mobilden kartiniza eklemeniz lazimdi acaba bunu yapmadiniz mi benimde iki gun once verdigim siparislerin moneyleri yatti.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    mesajımı editledim ustad. yatmış bugun sabah itibari ile....
  • Ben de aldım biraz önce 156 tl 116 ya düştü. Ayrıca 10 hopi gelecek bana özel. Ve 20 money gelecek inşallah.

• hesabında 75/15 öner kazan olupta bkm indiriminden faydalanabilen biri acil deneyebilirmi?

ikisi birden sepet tutarından düşüyormu?
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Evet hocam editlemissiniz simdi farkettim, moneylerinizi gule gule harcayin

• joyce84 J kullanıcısına yanıt
    bu en son getirilen kurallardan once dusuyordu ben 2 sefer dusurerek kullandım ama daha sonra bazi kurallar degişti denemek lazım!!!
  • joyce84 J kullanıcısına yanıt
    Ayin 25 inde verdigim sipariste 100/15 cek ve bkm indirimi kullandim siparis teslim edildi, en az 165 tl sepet yapin once 15 tl cek kullanin sonrasinda bkm ile odeme secenegini secin 110 tl ye dusuyorsa cek ve bkm uygulanmis olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Mayıs 2016; 12:28:52 >
  • Hesabım kısmında ;
    30 TLlik bakliyat bulgur pirinç alımına 10 Money
    30 TLlik çay veya şeker alımına 10 Money!
    30 TLlik Et şarküteri ürünü alışverişine 10 Money!
    30 TLlik Kahvaltılık ürünü alışverişine 10 Money!
    30 TLlik Piliç-Hindi-U.Kasap ürünü alımına 10 Money

Gibi kampanyalar gözüküyor. Bu kampanyanın her grubundan 150-160 TL lik
    alışveriş yapsam 50 Money kazanırmıyım acaba ?

Ayrıca 1 Money = 1 TL midir ve 50 money olunca direkt 50 TL lik alışverişte
    altlimitsiz kullanabilirmiyiz.?

Daha önce hiç Money Kazanıp Harcamadım da bilgisi olan paylaşabilirmi ?

Birde bu 75/15 TL çekleri nasıl kazanıyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.