Şimdi Ara

Telefon tavsiyesi (LG G2 kullanıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg g2 kullanıyorum 1.400 tl. ye kadar tavsiye edebileceğiz telefon varsa sevinirim.

( Ram olarak en az 3 gb ,hafıza olarak en az 32 gb , kamera lg g2 den düşük olmaz ise pil

1-2 gün gitmesi yeterli lg g4 düşünmüştüm ama bunun dışında tavsiye de bulunacak varsa

sevinirim. )

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Ben olsam telefonu değiştirmezdim.1400 TL'ye yeni bir amiral gemisi alamazsın.Biraz daha para biriktir ve bekle derim.
  • g2 sahibiyim ayrıca. g4 aldım yeni gerek ele avuca sigisi en önemlisi sarzi g2 g4 ub artisi bana göre sesi ve kamerası degistirdigine deymez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende g2 kullaniyorum iki senedir ama piyasada g2den geçip tatmin olabileceğim cihaz yok hacı.Olan cihazda htc10,6s yada xiomi mi5 pro olur buda tr de yok zaten.o yüzden lg efsane cihaz yaptı malesef geçecek telefon bulamıyorum bende.kullanmaya devam et derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi arkadaşlar bende de lg g2 var 1400 tl ye almıştım şimdi bu paralara böyle cihaz yok galiba çok araştırdım bende tek sıkıntı lg g2 nin kamerası sanırım
  • G2'ciler buraya da toplanmış, değiştirmek isteyen arkadaşlarına barikatı da kurmuşlar. Helal size.

Ben de geçenlerde G2 bakındım durdum şu efsaneyi bir de biz kullanalım diye, ama ikinci ellerine güvenemediğim için Z5 Compact aldım. Gayet memnunum.
    O da çıkalı daha 1 yıl olmadı ve piyasada bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

G2'ciler buraya da toplanmış, değiştirmek isteyen arkadaşlarına barikatı da kurmuşlar. Helal size.

Ben de geçenlerde G2 bakındım durdum şu efsaneyi bir de biz kullanalım diye, ama ikinci ellerine güvenemediğim için Z5 Compact aldım. Gayet memnunum.

Sorunsuzuna denk gelirseniz gerçekten kullanması çok keyifli g2yi.Sorundan kastım da ekran sararması malum.Benim 2,5 senelik eski seri cihazda hala sararma olmadı.Tek eksiği kamerası bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

G2'ciler buraya da toplanmış, değiştirmek isteyen arkadaşlarına barikatı da kurmuşlar. Helal size.

Sorunsuzuna denk gelirseniz gerçekten kullanması çok keyifli g2yi.Sorundan kastım da ekran sararması malum.Benim 2,5 senelik eski seri cihazda hala sararma olmadı.Tek eksiği kamerası bence.

Kamera dediğiniz zaten nerdeyse tüm telefon modellerinin ortak sorunu gibi. Hangisinin sayfasına baksanız kameradan şikayetlerle dolu.
    Belki G4 biraz öne çıkıyor biraz da iphonecular toz kondurmuyor, tabii 2 buçuğu sayınca biraz psikolojik de olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

quote:

Kamera dediğiniz zaten nerdeyse tüm telefon modellerinin ortak sorunu gibi. Hangisinin sayfasına baksanız kameradan şikayetlerle dolu.
    Belki G4 biraz öne çıkıyor biraz da iphonecular toz kondurmuyor, tabii 2 buçuğu sayınca biraz psikolojik de olabilir.

G2nin kamerası muadillerine göre geride kalıyor.G4 ise epey güzel bir kameraya sahip bence.

S4ün kamerasını ele alırsak mesela g2ye göre daha iyi.Fakat geri kalan her şeyde g2 iyi.O yüzden de hala g2 kullanan çok kişi varken s4 kullanan pek kalmadı.

• Şuan ben de G2 kullanıyorum. İPhone 6'ya geçmeyi planlıyorum bi'kaç ay içerisinde

• G2 ciler toplanmış.
    Ben de yeni bir tele gecmeyi düşünüyorum. Sarji rahat 2 gun gitsin diye vibe p1 alacaktim . o da ne kamera g2 ye gore bile leş.
    Kameram oncelik olmamasına ragmen kamera yüzünden telefonu almadım. Hic koymasalarmis.
    Butceyi arttirdim mecbur amiral gemi alacaz.
    Orta sinif telefonlara g2 den geçip fuzuli masraf yapılmaz.
    Mate 8 e cok yakın hissediyorum kamerasi g2 kadar olsa yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi light in th dark -- 29 Mayıs 2016; 0:34:04 >
  • Ben g2 den flex 2 ye gectim ekranım kırıldıgı için. G2 yi aratmıyor fiyatıda uygun. Ama telefonun sorunsuz calısıyorsa bnce kullanmaya devam et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.