Şimdi Ara

Ithalat-Turkiye-Bilinen Garantiler Hakkinda Bilgilendirme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
72
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendim Kargocu'yum.Son zamanlarda hesaplı Oldugu icin n11 ve Hepsiburada.com dan Alısveris yapanlar baya cok magdur olmamanız icin bilgilendirme yapayım istedim..

#Ornek Model; Lg G5
    -Magzalarda 2.800 tl
    -Lg Turkiye Garantisi ile 2550 tl (alınabilir 300 tl az fark degil)
    -Ithalatcı/paralel ithalat/Grey/Istanbul garantili 2,250 tl yani piyasadan tam 600 tl ucuz ama riske gerek yok Almayın-Aldırmayın...

-Meizu/xaomi gibi kendisi parcası az bulunan markalarda sorun daha riskli ve Sans isi...
    # En azından Markanın Turkiye garantisinden Alın tek noktada servis yeri olmasın...ama huawei lerde Huawei turkiye garantiii yazmıslar yok oyle birsey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Mayıs 2016; 8:28:41 >

• dostum ben mi 5 almayı düşünüyorum. alsak sıçar mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halah_Sumul

dostum ben mi 5 almayı düşünüyorum. alsak sıçar mıyız?

Birisi Meizu Almıs sorun cıkmıs dokunmatikte istanbulda bir yer guya yetkili servismis adam yollamıs oyalamıslar sonra kullanıcı hatası deyip uste para istemisler yani ucuz ise sansın varsa al benim mesela asla sansım yoktur riske girip spot yurtdısı hic telefon almam/alamam..

#Telefon elektronik isi aynı marka model hatta seri 10 telefondan sadece 1-2 tanesi sorun cıkabiliyor Ekran-sarj olma-cabuk bitmesi-mikrofon/kulaklık vb..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım dostum. Xioumi 1500 TL deniyor. o para ile bu riske girmek çok akıllıca olmayabilir. üstüne biraz daha eklenerek belki daha iyi bir telefon alınabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.