Şimdi Ara

Dünyanın en basit ama en karmaşık konusunu açıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski liseden bir kız var ve aynı şehirde üni. okuyoruz . ve bu kız benim eski lise arkadaşlarımdan bir tanesiyle yakın arkadaş ( onlarla aram şu an kötü ) gel gelelim bu kadar soyut engelin benim bu kıza az da olsa yaklaşmamı engelliyor olması çok sıkıcı ve durumun aslında karmaşıklığı burada .. S**EYİM ÖYLE İŞİ diyerekten bir mesaj atasım da var ama engelleyen olalar dizisi bu yazıda yazıldığı kadar da basit değil... sizden tek isteğim bana bir tavsiye vermeniz sayın DHliler

• ARKADAŞLAR YARDIM
  • Üniversite okuduğuna emin misin?
  • üniversiteye girip daha penisinin ne işe yaradığını çözemeyen insanların varlığından habersizsen sen de üniversitelileri gözünde çok büyütmüşsün demektir. Gönül işinde 30 yaşındaki adamın bile bukadar masumca bir karmaşaya düştüğünü daha görmemişsen de o ortama giremeyecek kadar küçük kalmışsın... evet üniversiteliyim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exquti -- 22 Mayıs 2016; 22:20:00 >
  • exquti kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarından bişi anlaşılmıyor. Konuyu okudum ben anlamadım anlayanlar varsa cevaplasın.
  • işte o yüzden başlık böyle konuldu moruk
  • başkalarını önemseme, cesur ol, kıza yaklaş ve yeterince çaba harca hemen pes etme. olursa olur, olmazsa da delikanlı gibi üzerine düşeni yapmış biçimde önüne bakarsın abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açarsan biraz daha iyi olur mesela kız lisedeyken seni görmüşlüğü var mı.Eğer öyleyse ıyy lisedeki çocuk ünide karşıma çıktı diyebilir pek yüz vericeğini sanmam.Arkadaşı mevzusunu anlamadım o derin konu heralde.Ciddi tanışma konuşma niyetin varsa diğerlerini önemseme bence

• Açılın ben tercumanim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.