Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi (Max. 2000 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar aklımda A7(2016) ve S6 var.Telefonda fazla oyun oynamam, günlük kullanım İnternet , mesajlaşma..telefonu media marktan kredi ile alacağım bütçeyi biraz daha arttırıp note 5 almayı düşündüm ama o da çok büyük geldi tek elle kullanımı zor. s6 veya A7 4-5 yıl idare eder mi güncelleme desteği vs. ?

• nbstp N kullanıcısına yanıt
    günlük kullanım içinse neden o kadar pahalı telefon alıyorsunuz? internet,mesajlaşmak,konuşmak için 750tl lik telefonlar bile fazlasıyla yeterli oluyor.
    ha nedir 2000tl lik telefonlar biraz daha iyi kaliteli fotoğraflar çekiyor o kadar başka espirileri yok. ha amaç çok kaliteli fotoğraf çekmekse benim gibi gider sony a600 büyük sensörlü,lensi değişebilem makine alırsın en baba kalitede fotoğraflar çekersin.
    güncelleme desteğine çok önem veriyorsan General mobile 5 plus al. ilk androig güncellemesi o telefona gelecek.
    mesela ben şuan general mobile 4g kullanıyorum ve android N beta kulanıyorum. bazı 2000tl lik telefonlara bile android 5.1 gelmemişken ben 700tl lik telefonla android 7 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

günlük kullanım içinse neden o kadar pahalı telefon alıyorsunuz? internet,mesajlaşmak,konuşmak için 750tl lik telefonlar bile fazlasıyla yeterli oluyor.
    ha nedir 2000tl lik telefonlar biraz daha iyi kaliteli fotoğraflar çekiyor o kadar başka espirileri yok. ha amaç çok kaliteli fotoğraf çekmekse benim gibi gider sony a600 büyük sensörlü,lensi değişebilem makine alırsın en baba kalitede fotoğraflar çekersin.
    güncelleme desteğine çok önem veriyorsan General mobile 5 plus al. ilk androig güncellemesi o telefona gelecek.
    mesela ben şuan general mobile 4g kullanıyorum ve android N beta kulanıyorum. bazı 2000tl lik telefonlara bile android 5.1 gelmemişken ben 700tl lik telefonla android 7 kullanıyorum.

android 7 mi

• hocam samsung telefonları 4-5 sene götürmez onu baştan söylim. üstelik sürekli yeni telefon çıkarıyor ve birkac nesil öncesini havuzdan cıkarıyorlar diyeyim sen anla. note 3 mesela android 6 almayacakmış. çok uzuun idare etsin diyorsan iphone al. ya da htc modellerine bakmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

android 7 mi

şuan Android 6.01 kullanılıyor, ondan sonra gelecek olan Android sürümü 7 dir. ve şuanki popüler ismiyle android N. ve işte şuan o android n yani 7 yi kullanıyorum. beta sürümü olmasına rağmen şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım.

• 1 aydır Asus Zen Selfie kullanıyorum. Çift hatlı 999 liraya aldım ve çift hatlı, ön ve arka kamera aynı çözünürlüğe sahip gayet memnunum.
  • Iphone dan sasma mesela S7 ulkemize 2800 tl S7 Edge 3600 tl girmis 6-8ay evvel sonuc suan s7 2300 tl s7 edge 3200 ne oldu 8ayda 600 tl zarar 2 sene sonra s9 cıkar bu model olur 1300 tl bence

#iphone her modelde -100/200 tl kaybeder suan 6s plus 3600 tl ise 7 cıkınca 3400....7s cıkınca 3000 tl duser 2000 tl olmaz

Iphone 7-7s cıkarması 2 sene bulur ama ac gozlu samsung nerdeyse 6ayda 1 model cıkartıyor suan 2600 tl not 5 yakında Not 6 cıkacak 1 sene sonra not 7 cıkar 1500 e iner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 22 Mayıs 2016; 14:07:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2100 tlye g5 bulunabiliyor hocam. Bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , belirtmiş olduğunuz fiyat aralığında alınabilecek en iyi model

http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-z5-premium-p-TELCEPSONXPZ5P-B

Sony Xperia Z5 Premium modelidir

İyi forumlar...
  • note5 ithalatçı garantili
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.