Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat özellik bakımından alınacak en iyi telefonlardan biri (belkide en iyisidir) Ama general mobile deyince pek güven vermiyor. Bilinçaltımda sanki bu tür telefonların çürük olduğuna dair izler var (mecazi anlamda sağlamlığı falan kastetmedim) Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

1000 tl bütçem var bu arada. Telefon önerilerine açığım.

• UP
  • GM Plus 5 gayet güzel telefona benziyor ama teknik servisidir garantisidir bana da pek güven vermiyor.
  • Mantııklı değil hocam. . lenovo wipe p1 oneriyorum... şarzı çok iyi... performansada idare eder. bi iphone olamaz ama. sırf şarzı için bile alınır ama hocam.
  • Gm5 plus özellikleri kağıt üzerinde iyi ama marka algısı iyi değil yani bana güven vermiyor. Lenovo vibe p1, xperia c4, asus zenfone 2, lg g4 o segmentte öne çıkan telefonlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk telefonu olan discovery 1'i 3 yıldır kullanıyorum ne şarj sorunu ne dokunmatik sorunu yaşadım. Sadece yan tuşlar arada bozuluyor onu da 20 TLye yaptırıyorum.

Ama bir daha zannetmiyorum general mobile telefon alayım. Malzemesi kaliteli değil. Evde Samsung marka tablet var her gün kullanılıyor ve belki 4. Yılı olacak neredeyse bir tek arızası olmadı. Discoveryde her an bir yer bozulacak gibi, performans olsun ama bütçem de fazla değil derseniz general mobile uygun ben de şimdi Samsung j7lere bakıyorum

• niye General mobile marka algısı iyi değilmiş, sahipleri Türk olduğu için mi? general mobile gayet iyi bir telefon.
  • İyi bir cihaz. Kağıt üzerinde iyi görünüyor. AMa destek konusunda bazı sıkıntıları olmuş. Forumun envai çeşit başlığında vardır.

Benim itirazım ise AndroidONE programına.

https://www.android.com/intl/en_tr/one/

Burada hangi ülkeler var diye baktım ve gülümsedim;

General Mobile GM 5 Plus almak mantıklı mı?

Ondan sonra Nexus cihazlar neden bir daha gelmiyor diyoruz.

İtiraz etmemiz gereken şeyler bunlar bence.

Neden AndroidONE!?

• Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Evet bende biraz araştırdım p1 i ama ona çok kaba ve çok ağır yorumları yapılmış. Birde lenovo nun teknik servisi sıkıntılıymış galiba biraz.
  • Yahu şu telefona bi snapdragon 650 koymadılar 2 senelik işlemci koymuşlar yahu hem türkiyenin en iyi markası olacağım diyorsun hemde 2 seneli işlemci koyuyorsun.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var!!

İlk defa şimdi duyuyorum sahibinin Türk olduğunu. Bende Türküm , o zaman sahibi Türk diye hiç araştırmadan gidip telefon mu alıyım?

Objektif bakmak lazım, bir çok yorumda malzemelerin kalitesizliğinden bahsediliyor. Bu konuyu kullanan arkadaşlardan bilgi almak için açtım. Konuyu başka yerlere çekmeyin lütfen!
  • astegon kullanıcısına yanıt
    şimdi anlamadım ben Androidone olması iyi mi kötü mü?
  • Hocam fiyatına göre sundukları gayet mantıklı. Bence alınır

• Güncelleme için alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezun60 kullanıcısına yanıt
    Ben diyeceğimi dedim. İyi kötü olması görecelidir. Ben almam. Nexus serisi neden gelmiyor diyorum.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Xiaomi telefonlar neden gelmiyorsa o yüzden gelmiyordur. ülkemizde disbüritör antlaşması yoktur o yüzden getirip resmi olarak satılmıyor.
  • Merhaba , General Mobile Bu telefonunda eski telefonlarında olan kronik dokunmatik problemi vs. tüm problemleri kaldırmış durumda ve gayet akıcı bir cihaza benziyor . Servis ve garanti kısmına gelecek olursam TELPA ' Dan daha kısa sürede hizmet veren ve sorunsuz teslim eden firma yok . Ü

İyi forumlar...
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Google'ın Nexus cihazları için distribütör firma antlaşması mı?

Nexus cihazları Huawei (6P) ve LG (5X) üretiyor. Google kendi STORE'unu açsa insanlar en azından oradan alır.

Hoş 349$ olan Nexus 6P burada nerelere satılır tahmin edebiliyorum ya...

O yüzden AndroidONE programındayız gibi geliyor bana...
  • Gmobile 5plus 1000 tl dir,,
    siz ana konuya donup (cep telefonu tavsiye katagorisi) sırayla
    -1000 tl telefon
    -1200 tl telefon
    -max 1500 tl telefon
    -1500 tl altı telefon vb onlarca konuyu 5 dakika ayırıp okuyun sonra GMobile 5 plus Ana konusunun son 5 sayfayı okuyun Kasa cıklıgı-ısık sızması servise gonderenler sonuc vb en sonunda SANS ım var diyorsanız alın veya Huawei-Lenovo modellerine bakın Asus ta Olabilir gidip 1000 tl samsung J5 almayında
    Nexus 6p ye baktım 345 dolarlık telefon 1980tl pasaport kayıtlı dedim kalsın 6gb ram yoksa alınmaz ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    6GB'mı?

Senin notebook ya da desktop bilgisayarında 6Gb ram var mı?

Ne yaptığımızın farkında değiliz bence biz insanoğlu olarak.

Bu cihazlara çok fazla "önem" yüklüyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.