Şimdi Ara

ASUS MONITOR DOOM OYUNU KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B kampanyadan oyuna sahip olabilen varmı varsa nasıl yapmış yardımcı olabilirmi asus kodu lazım ne asus yardımcı oluyor nede satın aldıgım firma

• Asus türkiye ile görüştüm ürünü satın aldığınız yerden asus kodu alacaksınız dediler bilginiz olsun ben vatanpc den satın aldığım için bana şöyle bir yol söylediler bende bu şekilde mail attım daha dönüş olmadı resimde ekliyeyim belki işine yarayan biri çıkar;
     ASUS MONITOR DOOM OYUNU KAMPANYASI
  • shadowblues S kullanıcısına yanıt
    Eğer ürünü vatan bilgisayardan aldıysanız arkadaşın resimde eklediği gibi, kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com mail adresine;

Ad,soyad
    fatura adı,
    ürün seri no,
    faturanın bir örneğini ekleyip gerekli iletişim bilgilerinizi yollayın 1 hafta içerisinde size asus codu gönderecektir.
  • Ben ürünü aldım. Gameekstradan asus rog 348q model monitör aldım. Kod içinde gelmedi. Şartlar uyuyordu. Asus a mail attım. Faturasını istediler. Seri numarasını istediler. Tabi bunu yaparken aldığım tarihte asus a kayıt ettirmiştim ürünü. Hesap oluşturup seri nosunu girerek asus a garanti tarihi vs için kayıt ettiriyorsunuz. Ben onu da yaptım. Sonrasında asustan cevap geldi. Kodunuzu gameekstraya yolladık oradan alabilirsiniz diye. Bi saat sonra bana gameekstradan mail geldi. Asus kodu denilen kodu yolladılar.

Bundan sonrası ise ikinci aşama:
    Önce asus kodu ile asus un promosyon sayfasına giriş yapıp kaydettirdim. Oradan mail adresi yazdım. Mailime gerçek steam doom kodu geldi 2 adet. 2 adet derken biri doom orjinal kod. Diğer ise dlc kodu.

Bu arada doom oyununu görmek incelemek isteyenler için seri halinde vidyo yüklüyorum youtube hesabıma. İnceleyebilirsiniz :)
    http://www.youtube.com/playlist?list=PL_eB2N7dnCttCjlGlXWmhWxSSH4X5E6ig

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Asus un kendisine atılmayacak. Mail atılacak adres şudur : Promo_TR@asus.com
    Ve üslubunuza da biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Şikayet edercesine değil yardımcı olmalarını rica ederek konuşunuz. Ve tüm bilgileri yazmadan yarım mail atmayınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.