Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 30 Mayıs 2016; 12:06:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mavi bultonlu sky3ds son oyunları açmıyor muydu ? şubat ve sonrasını ?
  • Denedigim çogu oyun aciliyor. Acilmayan birkac oyuna denk geldim ve Sky3ds sitesine mesaj attim. Üzerinde calisip zamanla ekliyoruz denildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 22 Mayıs 2016; 18:33:25 >
  • Ps vita icin mesaj atmistiniz gecenlerde 250Tl'ye veriyordum ama fiyat uymuyor demistiniz. Buldunuz mu?

• @@
    ANIL007

xbox 360 slim aldim rghli uygun fiyata aldım

sky3ds mavi tuşlu açmıyor diye biliyorum ben cfw ile mutluyum forumda yaptiklarımda var :)

ama son versiyon 11.. da online oynayamadım sirf onun için sky düşünüyordum da gereksiz pahalı mavı bu fiyata ise turuncu kaçtır :)

cfw ile beleş oyna sana kolay gelsin ilanına yorum yapmamın sebebi bu durumu açıklık getirmemdi sonradan sorun yaşamazsın umarım
  • Hocam cwf 9.2 ya da 3'e yapiliyordu New nintendo 3ds xl maalesef ilk ciktiginda 10.3 ile geldi kirilamiyor ve sky3ds kart şart. Ben memnunum urunden. Evde xbox 360 ps4 ps vita nintendo msi oyuncu laptobu ne ararsan var :) hepsine zaman ayiramiyorum o yuzden satiyorum. Yoksa urun cok iyi zaten bu urunu kullanan belli bir kesim var alicisi var yani. Hayirli olsun bu arada.

• istersen versiyon 10.3 ise cfw yapabilirim hocam yada 11.00 değilse yeterli yaparim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

istersen versiyon 10.3 ise cfw yapabilirim hocam yada 11.00 değilse yeterli yaparim

E hocam neden daha once soylemedin:) versiyon 11 ne zaman kirilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

quote:

istersen versiyon 10.3 ise cfw yapabilirim hocam yada 11.00 değilse yeterli yaparim

E hocam neden daha once soylemedin:) versiyon 11 ne zaman kirilir?

zelda oyunu bul kırılıyor

bende bir arkadaşdan aldığım cubic ninja var

11 versiyon gelmedi daha ama 1 haftaya gelir versiyon düşürüp yaparım
  • quote:

@@
    ANIL007

xbox 360 slim aldim rghli uygun fiyata aldım

sky3ds mavi tuşlu açmıyor diye biliyorum ben cfw ile mutluyum forumda yaptiklarımda var :)

ama son versiyon 11.. da online oynayamadım sirf onun için sky düşünüyordum da gereksiz pahalı mavı bu fiyata ise turuncu kaçtır :)

cfw ile beleş oyna sana kolay gelsin ilanına yorum yapmamın sebebi bu durumu açıklık getirmemdi sonradan sorun yaşamazsın umarım

beleş oynamaya karşıyız korsan tüm konsollarımı sattım oynayanları vicdanen uyarıyorum
  • Korsana hayiirrrrr!!!! :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.