Şimdi Ara

Siemens marka urun onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evlilik hazırlığı nedeniyle beyaz eşya araştırması içersindeyim. Siemens marka almanya ithal ve ici çelik olan bulaşık makinası ve aynı zamanda yine alman ithal çamaşır makinesi önerisi alabilir miyim. Bulaşık makinesi inox tercihim çamaşır makinası için renk farkı yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de bulaşık ve çamaşıra toplam 2500 tl kadar ayırmayı düşünüyorum. Tavsiyesi olanları bekliyorum.
  • teşekkürler yeni dönebildim ben aslında bulaşık makinesi için SN27M880TR camasır makinesi için WM14Y862TRlmadıklarını ve bulaşık makinesinin içinin çelik olmadığı söylendi. Bu bilgiler doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exodiatürk

Merhabalar,

Evlilik hazırlığı nedeniyle beyaz eşya araştırması içersindeyim. Siemens marka almanya ithal ve ici çelik olan bulaşık makinası ve aynı zamanda yine alman ithal çamaşır makinesi önerisi alabilir miyim. Bulaşık makinesi inox tercihim çamaşır makinası için renk farkı yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam merhaba,

SN26M832TR bulaşık makinesini aldım ben. Kesinlikle tavsiye ederim:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117092555
  • teşekkürler ilginiz için müsait bir anımda fiyatlar ve detaylar için aramaya çalışacağım. kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.