Şimdi Ara

Skyrim'e FPS Düşmeden Grafik Modu Yükleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle şunu söyliyim tamamen kendimin hazırladığı bir rehber sadece bir ksımını birinden aldım fps düşürme kısmını oda. Geri kalan kastırmıyıcak grafik modlarını derlemek falan tamamen bana ait burada paylaşmak istedim bende birçok kişinin sorunu olabilir bu FPS düşmanı ENB modları.

Skyrim'de birçoğumuz güzel ENB modlarıyla oynayıp manzaranın ve güzelliğin keyfini çıkarmak istesekte bilgisayarımız izin vermeyebiliyor (iyi bir ENB için en az 8 gb ram i7 işlemci falan gerekli). FPS'iniz düşmeden grafik modları yükleyip biraz da olsa manzaraya bakabilmek ve ortamı hissetmek için bir rehber hazırladım. Altta link var ordan bakabilirsiniz ama buraya ben yine yazabildiğim kadarını yazıyım çünkü çok detaylı açıklama yaptım videoda.

Videoyu buraya atmaya çalıştım ama internetim izin vermimyor malesef çok düşük kalitelerde atabilicektim buraya koyarsam umarım sıkıntı olmaz.

Önce FPS booster tarzı modlar yüklüyoruz. (çalıları, gölgeleri vs azaltan modlar bunlar)
    Sonra skyrim.prefs ten bikaç ayarlama yapıyoruz. (bu kısımı başkasının yazısından aldım)
    Ve sonunda PC'yi çok zorlamıyıcak grafik modları yükleyip iyi bir kalitede ve yüksek fps te skyrim oynayabiliriz.

Bu kısım size zahmetli gelmediyse buraya bakabilirsiniz.

LİNK

• Eline sağlık teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 20 Mayıs 2016; 20:09:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil
  • Güzel çalışma thanks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önemli değil
  • dostum grafik modu yok tüm ayarlar düşükte onda bile zindanlar vs. kasıyor neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 27 Mayıs 2016; 11:42:20 >
  • Önce böyle bir video buldum o sorunla ilgili buna bir bakabilirsin.
    LİNK

İşe yaramaz'sa bunlarıda deneyebilirsin
    Bazen beklenmedik modlardan kaynaklı da olabiliyor o sorun, ona dikkat et emin olmadığın modlar varsa kapatıp dene. Yada fps düşmesinden kaynaklıdır, suların kalitesini falan düşürmeyi dene. Tahminimce sorun düzelecektir, eğer düzelmesse sorunun ne zaman başladığı önemli, yakın zamanda başladıysa sistem geri yükleme yapıp eski kayıtlarından birinde oyunu başlatabilirsin. Ama uzun süredir varsa sorun hiç deneme.
    Bunlarda olmadıysa detay azaltan modlar var onları deneyebilirsin. Aklıma gelen fikirler bu kadar umarım işine yarar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.