Şimdi Ara

1500 ₺ Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Gelecek hafta telefon almayı düşünüyorum.Telefonlar ile ilgili fazla bilgiye sahip değilim.Dün biraz incelemelerde bulundum ve aklıma yatan Samsung a5 2016 modelini beğendim.Fiyat olarak da kafama yattı.En fazla 1600'e kadar telefon tavsiyelerinizi bekliyorum

Normal günlük kullanım için alacağım.Çok fazla oyun oynayan birisi değilim telefonda.5.0 inç büyüklükte olabilir minimum.Batarya ile ilgili bir fikre sahip değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Mayıs 2016; 10:51:17 >

• Samsung un orta segmentine bulaşma . N4,G4 alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tqyatmn kullanıcısına yanıt
    G4 de hoşuma gitti.Peki neden bulaşmayayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Mayıs 2016; 15:15:07 >
  • G4 almayın.
    Ghost screen ve bootloop sorunu var.Bootloop sorunu anakart değişimi gerektiriyor.
    Z5 compact bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

G4 de hoşuma gitti.Peki neden bulaşmayayım

İncelemeleri,degerlendirmeleri izlersen anlarsin zaten Birçok arkadaşım a5,j5,j7 gibi Samsung telefon aldı,3-4 ay sonra arayuzde ,menude şişmeler başladı. Performans dusuklugu oldu hiçbiri memnun kalmadı. Eğer ki Samsung alicaksan note serisi veya s6 ve s6 dan sonraki modelleri almalisin anca öyle kafan rahat olur. Bence senin icin en iyi tercih g4 olacaktır

Ve daha fazla detay vermelisiniz böyle telefon önerisi yapılmıyor :D Kac inch boyutlarda olacak , batarya , oyun performansi vb..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tqyatmn -- 20 Mayıs 2016; 15:25:44 >

• @Audi383848

Epey sorunu varmış hocam.Teşekkürler tavsiyeniz için.

@tqyatmn

İzlediğim incelemelerde telefonun kötü yanından bahsedildiğini görmedim bile.Sorun yaşayanların yorumlarını okumuştum.Aslında Samsung almayı bende hiç istemiyorum.

Normal günlük kullanım için alacağım.Çok fazla oyun oynayan birisi değilim telefonda.5.0 inç büyüklükte olabilir minimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Mayıs 2016; 15:37:09 >
  • 2 hafta önce ıthalat garantılı S6 aldık hepsıburadadan kronik sorunu yok kullandıgım süre icerısınde,kamerası bence mükemmel 1580 lıraya almıştım tavsıye ederım.
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiye için.Not aldım.Bu arada hayırlı olsun
  • Z5 compact
    +1

• Tesekkür ederım şimdiden sizede hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 20 Mayıs 2016; 19:24:13 >
  • A5 2016 kullaniyorum 7bucuk 8saat ekran suresi aliyorum hicbir sorunda gormedim 3 aylik kullanimda donma kasma tisma hicbisi olmadi 2016 cihazina camur atanlar acaba kac gun kullanipta neye dayanarak camur atiyo buda ayri bi muamma

• Hocam A5'i falan boşver, sadece tasarım telefonu. S6 alabilirsin o bütçeye.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s6-32gb-fiyati,4575250.html
  • çok oyun oynamam diyorsan daha çok kamera ve internet kullanımı için alacaksın sanırım. bu durumda z5 compact önermem ben diğer arkadaşların düşüncesine saygı duyuyorum ama; telefonun ekran full hd değil ppi düşük. g4 için sorunlar olduğu söyleniyor. samsung için arayüz sorunu note 4 ve sonrası için düzeltilmiş diyorlar tam olarak bilmiyorum. bu durumda note 4 öneririm. huawei p8 de olabilir ama sorunu vs var mı tam bilgim yok
  • @ferhatunal66

Kullanıcıdan gelen yorum çok iyi oldu.Teşekkür ederim.

@MrKemal17

S6 fiyatı iyiymiş ama bu sitelere güvenemiyorum ben.Daha önce hepsiburada ile sıkıntı yaşamıştım.

@torkema61

Note 4 var etrafımda kullanan arkadaşlarım.Herhangi bir sorunu olduğunu duymadım.Not ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Mayıs 2016; 0:05:18 >
  • Note 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam samsung iyi telefon. kolay kolay sıkıntı cıkarmaz sana. adamların sistem kaliteli. ürettikleri mallarda hata cıkmıyor ama herkes aynı şeyden şikayetçi. arayüz zamanla telefona hükmediyor. kasıyor telefon arayüz yüzünden. tahammül edilemeyecek kadar kötü oluyor. ayrıca telefonla beraber gelen samsungun uygulamalarını silemiyorsun. millet silmek için root atıyor telefona. note 4 ve sonrası için arayüzü sadeleştirmişler diyorlar hiç kullanmadım cevremde kullanan da yok. ama yapıldıysa büyük başarı. ama şu uygulamaları da isteğe bağlı olarak yüklese daha iyi olurdu. ben şahsen böyle düşünüyorum
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    @torkema61

Teşekkür ederim güzel cebabınız için.Şu an s3 mini kullanıyorum.En sonunda kendini camdan attıracak.Şu an kafamda iki üç model oluştu.Bakalım kısmetimizde hangisi var göreceğiz

@MUHAFIZ44

Teşekkürler öneri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Mayıs 2016; 10:54:09 >
  • Bende de s3 mini var batarya sisti yine. 6 ay once samsungtan almistim orjinal

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Batarya bir kere değiştim.İlk zamanlar iyiydi.Sonra sonra %100 şarj olmama sorunu,şarj yüzdesinin bir anda %80'lerden %20'lere düşmesi gibi anormal sorunlar başladı.Donmalardan bahsetmiyorum bile
  • simdi bugun aldım bi tane daha batarya. facebook un bile %3 şarj yediği telefonda işletim sistemi arayüz vs %11 yiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.