Şimdi Ara

İlk İzlenim: Gang Beasts Online Multiplayer Beta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun hamuru gibi karakterlerle amansız kavgalara giriştiğimiz Gang Beasts'in online multiplayer betasına giriyoruz.

Online Multiplayer Beta'ya katılma şansı elde etmek için bu adresten Twitch veya YouTube hesabınızla giriş yapabilir ya da e-mail adresiniz ile kayıt olarak yapımcılardan gelecek güzel haberi beklemeye koyulabilirsiniz.

• Ps4 için çıkış yaptımı? Veya herhangi bir tarih var mı?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tunahanı evirip çevirip dövdüler :D Yalnız çoh iyi dövdüler :D Öyle ofisdekileri dövemey benzemiyormuş demek ki

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS4 Mutlaka gelmeli çok eğlenceli anlar ortaya çıkıcaktır özellikle arkadaşlarla birlikte tekme tokat :)

İlk izlenim için teşekkürler...

• Ps4 e geldiği an alacağım bir oyundur ön sipariş açılsa vericem çok eğlenceli bir oyun :D

• Lag falan demişsin ama adam afk onu bile tutup atamıyorsun bence oyuna yabancısın online ile ilgili değil ben gayet keyifle oynuyorum
  • Senin sunduğun içerikleri izlemiyordum inceleme ikide bir çıkıp duruyordu açmış bulundum ne ATS oynaya biliyorsun ne bu oynaya bilmişsin neden ilk izlenim içeriği sunmaya çalışıyorsun bırak yapamıyorsun işte illa herkes her işi yapacak diye bir kaide yok adam oyun özürlüsü çalıştığı işe bak buna birde maaş ödüyorlar.

• Oyun güzel duruyor kontroller biraz daha rahatlatılırsa gideri var zevkle oynanır.
  • Mahmut Hamurses :D :D
  • evet ps4 çıkış tarihi belli mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.