Şimdi Ara

Dursun art niyetli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merak ettiğim şey tam olarak bu. Objektifçe cevaplayın çünkü cidden şüphelerim var. Bu adam beceriksiz mi ya da planladığı bir şey mi var ya da bilmediğimiz bir sebepten ötürü art niyeti mi var ?

Bu sene içinde çıkan bazı haberlerden ötürü ultraaslan gibi bir gurubun kendisini protesto etmiyor oluşundan ötürü ( Ki her iyi galatasaraylı bu grup bir şeyi protesto etmiyorsa beleş bilet alıyordur bilgisini bilir. ) UEFA nın cezayı ertelemek için tanıdığı şansı bile bile kullanmaması falan ...

Çok ciddi soruyorum çok ciddi fikrinizi söyleyin çünkü arada büyük fark var. Dursun beceriksiz mi yoksa art niyetli mi ?

• Art niyetli değil,acemi bir yönetici ve beceriksiz maalesef.
  • Yanlış tercihler yapıyor. Denizli vakasını atlattık. Rodellega haberlerine red yanıtı veremiyor eğer kafasında böyle bir şey varsa Allah ıslah etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

Art niyetli değil,acemi bir yönetici ve beceriksiz maalesef.

Bunu yazmaya gelmiştim. Galatasaray'ın iyiliği için uğraşıyor ama sürekli yanlış kararlar alıyor. Yönetim kurulunda da yıllardır alışık olduğumuz Albayrak, Adnan Öztürk, Ali Dürüst vs olmayınca tek başına götüremıyor gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

Art niyetli değil,acemi bir yönetici ve beceriksiz maalesef.

Bunu yazmaya gelmiştim. Galatasaray'ın iyiliği için uğraşıyor ama sürekli yanlış kararlar alıyor. Yönetim kurulunda da yıllardır alışık olduğumuz Albayrak, Adnan Öztürk, Ali Dürüst vs olmayınca tek başına götüremıyor gibi.

Sadece Dursun değil,kulüp onlar olmadan götüremiyor sanki son senelerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan nasıl protesto etmiyor ?? Eğer ben baska bir stada gitmiyorsam protesto var stadda veya tabi sizin protesto kavramınız ne onu bilemem gidip bu insanlar dursunu öldürsün taşlasın istiyorsunuz herhalde eğer böyle düşünüyorsan sizin gibi düşünenleri topla git protesto et nasil ediceksen her seyi ultrAslan dan beklemeyin ki ultrAslan proste ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakVw5

ultrAslan nasıl protesto etmiyor ?? Eğer ben baska bir stada gitmiyorsam protesto var stadda veya tabi sizin protesto kavramınız ne onu bilemem gidip bu insanlar dursunu öldürsün taşlasın istiyorsunuz herhalde eğer böyle düşünüyorsan sizin gibi düşünenleri topla git protesto et nasil ediceksen her seyi ultrAslan dan beklemeyin ki ultrAslan proste ediyor

son bölüm ultrAslan protesto ediyor olucak düzenleyemiyorum
  • Futbol'dan anlamıyor. Çünkü bu adamlar iş adamı, inşaatçı falan hiç birinin normal de spor ile futbol ile bir alakası yoktur. İş adamı ne anlar futbol'dan? Futbol'u bilenler yönetmiyor ki. Umarım Fatih Terim gelir ve futbol branşını sadece ona emanet ederler. Dursun da gitsin masa tenisiyle falan uğraşsın işte.
  • Günahını almak istemem ama bir yönetimin bu kadar hata yapması şüpheli.

Ayrıca sadece dursun özbek konusuluyor ama eğer bir art niyetli varsa o da Can Topsakal, Fatih İşbecer gibi arkadaki insanlardır.
  • Galatasarayı yapabildiği kadar düşürmek, sonra gayrimenkulleri kurtuluş yolu olarak gösterip kendisine ve yandaşlarına beleş fiyatından almak. olay bu.
  • Art niyetli değil tabiki ama kapasite yok.

• Kısaca çapsız.

• yanındakilerin hatasını çekiyor. örneğin hh'nin gomez konusu ile terimin sneijder konusu buna en güzel örnek. aysal sneijderide alırım onu oynatacak hocayıda diyerek terimi vazgeçilmez biri olmadığını gösterdi. dursun bunu söyleseydi çoğu taraftar arkasında olurdu.

bir başka örnek tanmanın maxi konusundaki görüşleride örnek verilebilir. eğer yönetici olma konusunda tecrübesi olsaydı geçen seneki olaylara direkt etki etseydi veya bir yaptırım uygulasaydı bu taraftar bu kadar olmazdı.

birde futboldaki başarı = para kavramını bilseydi sene başından beri ona göre hamle yapabilirdi. aysaldan nasıl bir şeyler kapamadı hayret ediyor insan. sonuçta onun altında çalıştı bir süre.

kısaca ekibini yanlış kurması, transferdeki hataları gibi bir çok neden dursunu bu duruma getirdi.

dursunu sevdiğim söylenemez. bende gitmesi taraftarıyım. çünkü çok fazla hata yaptı kendi veya çevresindekilerin etkisiyle. örneğin duygun yarsuvat sadece elindekilerini kullanarak nasıl takım yönetileceğini herkese gösterdi. medya vs işe girmedi. gerektiğinde çıkıp konuştu. duygun dede gibi olsaydı yine bir nebze taraftar sabredebilirdi.

• beceriksiz durustte değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.