Şimdi Ara

200 TL kulaküstü veya kulakiçi tavsiyelerinizi bekliyorum 30 dakika sonra alacağım amazon.com dan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    müzik tarzı olarak rap ve dubstep dinliyorum
    bassları derinlik açısından güzel olan kendini hissettiren ve yalıtım konusunda iyi bir kulaklık arıyorum şuan güncel olarak zx610ap kullanıyorum ancak bass performansından memnun değilim kulaklığı telefon ve bilgisayarımın onboard ses kartında kullanacağım (asus m5a97 evo r2.0) tavsiyelerinizi bekliyorum

NOT:(AMAZONDAN ALACAĞIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vueenox -- 20 Mayıs 2016; 21:09:58 >

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vueenox -- 20 Mayıs 2016; 21:10:16 >
  • şuan yazıyorum biraz zaman geçti ancak Ben yeni iki tane kulaklık arasında kalıp bunu seçtim Özelliklerini araştır seçimini yap amazon da daha pahalıdır diye düşünüyorum. Başka fikri olan var sa da yazar

1. Marley Jammin' Collection Positive Vibration 3 TR fiyatı DR internet sitesinde 171,49 du sanırım. Media Markt da 199Tl

2. AKG k541 199 tl media markt'da Aztek garantili

Seçeneğimi 2. den yana kullandım Harman'ın teknolojinisini barındırdığı için şimdilik çok memnun'um ancak 48 saat sonra gerçek yorumları yapabileceğim Burn-in olayından dolayı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.