Şimdi Ara

İos 9.3.2 şarj süreleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet süreleri alalım? Benim ip5s %50 civarında olmadısına rağmen 4 saati gördü. Şuanda uçuyorum . Sizinkiler nasıl?
     İos 9.3.2 şarj süreleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ios 9.3.2 güncellemesinden sonra daha az gidiyor gibi sanki. 6S. Ekran parlaklıgı yarıda LTE hiç kapanmadı.

Sizde durum nasıl ?

Bu mesaja eklenen görseller:

İos 9.3.2 şarj süreleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-CLS -- 19 Mayıs 2016; 0:32:05 >
  • Bende 5s kullanıyorum sarj %55 3g açık 3g ile kullanım wp snap insgram face safari müzik ile kullanım 3 saat 20 dakika pil kullanımı verdi aynı devam etseydim demeki 7 saati görürdüm bu benim bu günümdü ikinci gündede takip edicem 9.3.2 ile ama şarj süresinde iyileştirme olduğu kesin ekran parlaklığımda %25 idi

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Daha az giden hali bu mu hocam :) benim 6s %1 de 7 saat küsürleri görüyorum ancak üstelik spotfiy müzik dinleme oluyor arka planda 1 saate yakın genelde.

9.3.2 deki durum şuan bu gün içi full 4g açık akşam 23 ten sonra wifi - otomatik parlaklık - arka planda yenileme kapalı (şarjı arttırmanın yolu varsa bişiler tavsiye alırım)

İos 9.3.2 şarj süreleri

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Daha az giden hali bu mu hocam :) benim 6s %1 de 7 saat küsürleri görüyorum ancak üstelik spotfiy müzik dinleme oluyor arka planda 1 saate yakın genelde.

9.3.2 deki durum şuan bu gün içi full 4g açık akşam 23 ten sonra wifi - otomatik parlaklık - arka planda yenileme kapalı (şarjı arttırmanın yolu varsa bişiler tavsiye alırım)

İos 9.3.2 şarj süreleri

Hocam iyiyse sevindim valla ya. Bana öyle geldi gibi sanki. Ben konum servislerini sadece uygulamayı kullanırken olarak ayarlıyorum örnegin swarmı. Bunun dışında bende pek dikkat etmiyorum gün boyu elimden düşmüyor zaten.

• 9.3.1 sürümünde 5S kullanıyorum. 9.3e göre bariz bir şekilde iyileşmişti pil. 9.3.2'de 5S için durum nasıl?

• Bence bir ios 9.3.1 e göre aşırı iyi olmuş. 5s için konuşuyorum aşırı akıcı olmuş geçişlerdeki hafif takılma kaldırılmış pilde 30 dk ~ 1 saat artmış gibi. Bence durmayın 👍🏻

@LodosFelonica

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigGamer -- 19 Mayıs 2016; 8:51:16 >
  • ip6 8.3 teyim
    9.3.2 ye geçmeli miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey maşallah bize daha yeni geldi güncelleme :)

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Eğer sarjın az gidiyorsa geç ama 8.3 kararlı bir sürüm çok sorunu olanı görmedim. Karar senin

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    O surenin gercek olmadigini kesin kandirmaya calisma :)

• Arkadaş bu nasıl bir iş herkes telefonun şarjı iyi gidiyor diyor ama bizde tam tersi bir durum var. Şarjdan hiç memnun değilim. Cihazım 6s

• Valla ben de 6 saatti yine 6 saat . Bu iyi giden diyenler mi hayal kuruyor yoksa benimki mi isyankar ergen modunda anlamadım.

• Türkücümmm T kullanıcısına yanıt
    Cihazın nedir hocam? Benim 5s depar attı resmen ciddi bir artış var. İlk defa 5simin 7.5 saati gördüğüne şahit oldum. Hala şoktayım

• Şarjdan memnun olmayanlar batarya kalibrasyonu yapsın, 9.3.2 güncellemesiyle şarjda iyileştirme yapıldığı kesin rahat 40 dakika fark ediyor, lakin yukarıda bir %65'te 6 saat kullanım alan var o yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Şarjdan memnun olmayanlar batarya kalibrasyonu yapsın, 9.3.2 güncellemesiyle şarjda iyileştirme yapıldığı kesin rahat 40 dakika fark ediyor, lakin yukarıda bir %65'te 6 saat kullanım alan var o yanlış

Hocam bir haftalık 6s e de kalibrasyon gerekmez heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: BigGamer

Cihazın nedir hocam? Benim 5s depar attı resmen ciddi bir artış var. İlk defa 5simin 7.5 saati gördüğüne şahit oldum. Hala şoktayım

6s hocam . Yeni tel zaten , 6.5 saat aldım mesela en son . Öyle 7 saat falan yok, ha oyun falan oynarım çekinmem lakin bu sürümden önce de aynı saati alıyordum yani.

• O süre kullanımında yüzde 5 kalmıştı onu dikkate alın arkadaşlar

• Türkücümmm T kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeden sonra şart bence. Battery life isimli uygulamayla takip edebilirsiniz şarj seviyesini mesela bende 93 gösteriyordu proğramı açtım 87 gösteriyor hard reset attım home+power tuşuyla hakkaten gösterge 87'ye düştü bilmem anlatabildim mi yani kalibrasyon bozulmuş geri kalibre ettim

• Bluetooth kulaklık ile gün boyu sürem. Bu versiyon olmuş yeterince iyi

İos 9.3.2 şarj süreleri

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.