Şimdi Ara

Fatih Terim'in açıklamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • “Ben tamamen buraya konsantreyim. Bu çok önemli bir şey. Galatasaraylılar’ın da buraya saygı duyacakları kadar beni sevdiklerini ve Galatasaray’ı sevdiklerini biliyorum… Ben Galatasaray’ın yaşayan efsanelerinden biriyim. Divan üyesiyim. Eski futbolcularından biriyim ve teknik direktörlük yaptım. Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok. Kişiilerle olur işimiz. Gerekirse görüşürüm hiçbir sorun olmaz. Çıkar doğruyu da söylerim; ama şu anda benim için varsa yoksa Türkiye’dir, milli takımdır, Fransa’dır.”

http://amkspor.sozcu.com.tr/2016/05/18/fatih-terim-acikladi-galatasaraya-mi-donuyor-492846/

• gelmiş geçmiş türkiyede ki en iyi hoca
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

gelmiş geçmiş türkiyede ki en iyi hoca

Bencede.
  • Ah imparator bir gorsen bu vefasiz taraftari. Senin arkandan parator diyenleri. Senin sampiyon yaptigin kadroyla, nisanda fenere sampiyonluk veren manciniye tapanlari..

Sen gel 5. olmak 6. olmak uzmez bizi. Senin oynattigin top yeter. Galatasaraya yakisan topu bir sen oynatabiliyorsun bize.

Keske geri gelse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mesajdan sonra ki 5. mesaj eminim şöyle olacak...

"Taktik bilmezdi, sadece önde basın gol atın diyen bir hocaydı."
  • Merak ediyorum başka bir camiadan çıksa böyle ağır eleştirirler miydi?

• Birkaç sene sonra gelir 3-4 şampiyonluk daha kazandırır kovulur. Bazı taraftarlarımız çok nankör.

• karaktersiz ama gelsin başarılı oluyor. 2 sene daha şampiyon yapsın sonra gene kaçar zaten
  • Sabri bunu begendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • " ama şu anda benim için varsa yoksa Türkiye’dir, milli takımdır, Fransa’dır.” "

Yav he he.. Parayı göster bakalım hiç biri kalıyor mu?
  • Başta notumu iliştireyim, Fatih Terim'i sevmem, olabildiğince objektif bakmaya çalışacağım.

Bugüne kadar 3 kez Galatasaray'a geldi. 3 döneminde de önüne geniş imkanlar serildi. Ayrıca bu 3 dönemin 2'sinde çok sağlam kadro ile çalışma imkanı buldu, diğerinde ise takıma çöpleri doldurduğu için sağlam bir kadroyla çalıştığı söylenemez. Allah'ı var, o facia gibi geçen 2.macerası dışında her gelişinde bir insan evladının daha fazlasını yapamayacağı kadar başarılı da oldu.

Kulübün gidişatına bakacak olursak, kısa vadede çok büyük transferler yapılabilecek bir durumumuz yok. Fatih Terim gelirse şayet, ilk defa imkansızlıklar içinden başarı çıkartmaya çalışacak. Ve şahsen bunu becerip beceremeyeceğini çok merak ediyorum.

Fakat tahminime göre Fatih Terim, mevcut güçsüz yönetim ile çalışmaz. Eğer bir seçim olur da yönetim değişirse, çalışma ihtimali doğar. Hatırlarsınız 2010-2011 yılında da Adnan Polat, Fatih Terim'e teknik direktörlük teklif etmişti, kabul etmedi ertesi sezon Ünal Aysal'ın teklifini kabul etti.

Şöyle de bir gerçek var ki eğer Galatasaray'ı yerli bir hoca çalıştıracaksa, Fatih Terim'den başka bir alternatif olamaz. Keşke o Demirören'e kaçma işini yapmasaydı da biz de tam manasıyla sahiplenebilseydik hocayı.

• Sen imkandan bahset Fatih hocaya. Varsa imkanın, önüne serebiliyorsan isteklerini, o zaman gelir.

Gittiği dönem Gs ve milli takımı beraber çalıştırma fikirleri vardı. Ne oldu peki, gittin milli takıma ve Gs bu haldeyken bir zeytin dalı uzatmadın, gelir çalışırımda demedin. Noldu hayırdır sezon bitti, açıklamalar peşpeşe?

Sözlerinde bile benim sorunum kulüple değil, kişilerledir diyor. Dünya alem biliyor senin egon, dönemin başkanına ağır geldide gönderildin. Madem Gs senin için herşey demek, neden başkan ile aranızdaki sorunlar yüzünden satıp gittin. Ulan ne güzel vites yükseltip uzadığımız dönem, gittiniz baltaladınız caaaanım takımı. Şimdi anlat sen, dinliyorum seni tabi

•  Fatih Terim'in açıklamaları

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Sen imkandan bahset Fatih hocaya. Varsa imkanın, önüne serebiliyorsan isteklerini, o zaman gelir.

Gittiği dönem Gs ve milli takımı beraber çalıştırma fikirleri vardı. Ne oldu peki, gittin milli takıma ve Gs bu haldeyken bir zeytin dalı uzatmadın, gelir çalışırımda demedin. Noldu hayırdır sezon bitti, açıklamalar peşpeşe?

Sözlerinde bile benim sorunum kulüple değil, kişilerledir diyor. Dünya alem biliyor senin egon, dönemin başkanına ağır geldide gönderildin. Madem Gs senin için herşey demek, neden başkan ile aranızdaki sorunlar yüzünden satıp gittin. Ulan ne güzel vites yükseltip uzadığımız dönem, gittiniz baltaladınız caaaanım takımı. Şimdi anlat sen, dinliyorum seni tabi

Adam ne yapsa yaranamayacak yine zaten. Albayrakı kov, Ali dürüstü kov, saçma sapan bi herifi sportifin başına getir sonra TD kaçtı olsun. Adamın dediğini ne zaman yaptı yönetim acaba ? Aldığı oyuncular dahi Aysal kendi karar vermedimi ? İyi veya kötü Sneijderi Drogbayı FT'nin ilk tercihi olmadığı halde ÜAysal almadı mı ?

FT , en başarılı Türk ve Türkiyedeki şimdiye kadar en başarılı hoca. Biraz egosu olması doğal birşey. Adam Milli takıma gitti para için gitti bi bok yiyemez diyordunuz Avrupa Şampiyonasına gidiyor, başarısız olursa gelir yine diyorsunuz. Nasıl bu kafa. GS taraftarıysanız nankörlükte bu kadar ileri gitmeyin.

FTnin gelmemesini ben Milli takımın ve ülke futbolunun gelecğei için istemiyorum, ancak kim ne derse desin gelirse yine en iyisi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Sen imkandan bahset Fatih hocaya. Varsa imkanın, önüne serebiliyorsan isteklerini, o zaman gelir.

Adam ne yapsa yaranamayacak yine zaten. Albayrakı kov, Ali dürüstü kov, saçma sapan bi herifi sportifin başına getir sonra TD kaçtı olsun. Adamın dediğini ne zaman yaptı yönetim acaba ? Aldığı oyuncular dahi Aysal kendi karar vermedimi ? İyi veya kötü Sneijderi Drogbayı FT'nin ilk tercihi olmadığı halde ÜAysal almadı mı ?

FT , en başarılı Türk ve Türkiyedeki şimdiye kadar en başarılı hoca. Biraz egosu olması doğal birşey. Adam Milli takıma gitti para için gitti bi bok yiyemez diyordunuz Avrupa Şampiyonasına gidiyor, başarısız olursa gelir yine diyorsunuz. Nasıl bu kafa. GS taraftarıysanız nankörlükte bu kadar ileri gitmeyin.

FTnin gelmemesini ben Milli takımın ve ülke futbolunun gelecğei için istemiyorum, ancak kim ne derse desin gelirse yine en iyisi olacak.

FT'nin istedigi oyuncular kimlerdi bakabilirsin.

• Adamı bi artık rahat bırakın arkadaş.

Elemelerin 4. maçıydı açılan konular yapılan yorumlar çok çirkindi. Terim yine herkese tokatı basa basa Milli Takımı Fransa ya götürmeyi başardı. Buna rağmen o çirkinler hala susmadılar. İnsanda biraz ar olur, şeref olur, onur olur çıkıp yanıldım Terim i tebrik ederim diyemediler şimdi ortaya bu mide bulandırıcı haberleri seriyorlar.

Milli Takım tarihinda kaç kere Avrupa Şampiyonasına katılmış? Bu haberler turnuva öncesi yapılacak haberler midir? Anlamıyorum ki Terim in başarısız olmasını isteyen araya nifak sokan adamlar Milli Takım elenip dönünce başları göğe mi erecek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.