Şimdi Ara

Kendi oyuncunu bilerek sakatlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şaka gibi gelebilir de var mı böyle bir şey ?

Yahu rotasyon oyuncusu sözleşmesinde de rotasyon diyor, kupa maçların da yani rotasyon yaptığım zamanlar oynatıyorum her maç, geliyor diyor ki ''e beni as takıma niye almıyorsunuz?'' ya 2-3 kere ters yapınca akıllanıyor da sonra çıldırıyor.

Bunu antremanlar da falan çapraz bağlarını koparttırma gibi bi seçenek falan yok mu yav bu ne saçma iştir arkadaş yok mu talimat verebilceğimiz bir yer parçalasınlar bunu antreman da.

Hele bi de sözleşmeleri beğenmeyen tipler var. ''Ben takım benim üzerime kurulsun isterim'' diyor. Ula sen kimsin bebe ? diye sormazlar mı yav 20 yaşındaki çocuk diyor bunu ya. Bu saçmalıklara bi çözüm getirmeliler sonraki seride.

• Alemcin hocam. Damarına fena basmışlar. Züğürt Ağa gibi '' Valla Sataram takımı hooaaa'' deyi ver

• Vay usta nasılsın hiç gözükmüyorsun kariyer noldu? Yüzünü gören cennetlik. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Vay usta nasılsın hiç gözükmüyorsun kariyer noldu? Yüzünü gören cennetlik. :)

Sorma hocam baya bi koptum bu aralar FM'den.

8 ay durmadan oynayinca sıkılıyor insan.

kariyer acma gibi bi dusuncem yok maalesef, ama olanlari takip ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam baslarsan takipteyiz biz haberin olsun. Bende Liverpoolu aldım. Kaydetmeyi unuttum crashdump hatası yüzünden bastan baslıcağım yada Unitedi united çöp yuvası resmen 1-2 takviyeyle çok güzel bir takım olurda borcu fazla bitmez şimdi. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.