Şimdi Ara

39.90 lik kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.superonline.net/kampanyalar/adsl-kampanyalari/yalin-adsl-ev-numaranla-bize-gel-kampanyasi

Su 39 tl lik kampanyadan yararlanan var mi?

Herseye toplamda 39 mu verecez yoksa sabit hat ucreti var mi?

• RedKidx kullanıcısına yanıt
    Ev telefonu ile birlikte taşıyanlar için 39 TL güzel fiyat
  • Çok guzel fiyat. Sabit hat ucreti yokmus.

Edit: altinda bir bit yeniği vardir dedim ve buldum

Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 8 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB pakette 50 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB pakette 50 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 19 Mayıs 2016; 9:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Çok guzel fiyat. Sabit hat ucreti yokmus.

Edit: altinda bir bit yeniği vardir dedim ve buldum

Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 8 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB pakette 50 GB’ye ve 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB pakette 50 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir

1Mb mi yok artik

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    hocam 512 kbps değilmiş
  • 1Mb ile video izlenir ama yani 😀

Bu arada ev numarasini tasiyan derken ?
    Hic ev numarasi olmayan nolcak 😀
    Mesela ben yararlanamaz miyim bu kampanyadan ?
  • Superonline Net S kullanıcısına yanıt
    akk den sonra 1 mb nedir ya yazık günah
  • quote:

Orijinalden alıntı: salbenisall

akk den sonra 1 mb nedir ya yazık günah
    tuzak hiç uğraşmayın, 3 mbps olsaydı bari bu ne 1 mbps ?
  • Yıl 2016 ve 1 Mbps İntenret Hızı mı ?

Kandil gecesi olmasa çok kötü küfür ederdim de neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superonline Net

Öncelikle merhabalar, sabit hattınız yok ise eğer bu kampanyadan yararlanamazsınız. Fakat size uygun başka bir kampanyamız mevcuttur.
    16 Mpbs'ye kadar hız desteği ile 50 GB AKK* ile limitsiz internet normalde 75 lira olan tarife fiyatını kampanya sebebi ile 54 TL'ye sunmaktayız ve ilk 3 ayda ÜCRETSİZ bir şekilde internetten faydalanabilirsiniz. Bu şartlar altında Turkcell Superonline ile çalışmak isterseniz 02129630533 numaralı hattı arayarak ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hocam 12 aymı akk sonrasi 1mbitemi dusuyor yalinmi bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bo5nak -- 22 Mayıs 2016; 4:10:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bo5nak

quote:

Öncelikle merhabalar, sabit hattınız yok ise eğer bu kampanyadan yararlanamazsınız. Fakat size uygun başka bir kampanyamız mevcuttur.
    16 Mpbs'ye kadar hız desteği ile 50 GB AKK* ile limitsiz internet normalde 75 lira olan tarife fiyatını kampanya sebebi ile 54 TL'ye sunmaktayız ve ilk 3 ayda ÜCRETSİZ bir şekilde internetten faydalanabilirsiniz. Bu şartlar altında Turkcell Superonline ile çalışmak isterseniz 02129630533 numaralı hattı arayarak ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yalın akk sonrası 1 mb düşüyor kesinlikle geçilmez çöp tarife olmui 3 mbps olsa kabul edilebilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogan Umut

quote:

Orijinalden alıntı: Bo5nak

quote:

Yalın akk sonrası 1 mb düşüyor kesinlikle geçilmez çöp tarife olmui 3 mbps olsa kabul edilebilirdi.

Bunlar kafalarina gire top kosturuyorlar 1mbit nedir ya

• Bo5nak B kullanıcısına yanıt
    Merhaba iyi günler, 12 ay taahhütlü bir kampanyamızdır. AKK limitinizi doldurduktan sonra download ve upload hızınız 1 Mbps'e düşmektedir.
  • quote:

Merhaba iyi günler, 12 ay taahhütlü bir kampanyamızdır. AKK limitinizi doldurduktan sonra download ve upload hızınız 1 Mbps'e düşmektedir.
     39.90 lik kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: snurks

39.90 lik kampanya

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 4 yıldır SOL abonesiyim, AKK uygulaması ise aşağı yukarı 4-5 ay uygulanmıştır, onun dışında uygulamadılar ama bu pakete geçersem olur mu emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Yaklaşık 4 yıldır SOL abonesiyim, AKK uygulaması ise aşağı yukarı 4-5 ay uygulanmıştır, onun dışında uygulamadılar ama bu pakete geçersem olur mu emin değilim.

Alıntıları Göster
    Ben 50 gb değil 20 gb anca kullanırım ayda zaten, benim için iyi bir kampanya olduğuna karar verip geçtim teşekkürler
  • türk telekomdan yeni ev telefonu bağlatsam bağlanır bağlanmaz süperonline taşısam olur mu? binamda fiber var daha önce kullanıyordum kapattırmıştım.
    39.90 TL telefon hizmeti ile beraber mi?
    Ev Numaranla Bize Gel Fiber Kampanyası
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-ev-numaranla-bize-gel-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan07 -- 27 Mayıs 2016; 9:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

türk telekomdan yeni ev telefonu bağlatsam bağlanır bağlanmaz süperonline taşısam olur mu? binamda fiber var daha önce kullanıyordum kapattırmıştım.
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-ev-numaranla-bize-gel-kampanyasi
    aradım sordum, mevcut sol aboneleri bundan yararlanamıyor yoksa süper olurdu, mevcut sol aboneleri mevcut taahhüte +15tl telefon ücreti vererek sabit telefonu taşıyor 200dk bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 27 Mayıs 2016; 15:30:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

türk telekomdan yeni ev telefonu bağlatsam bağlanır bağlanmaz süperonline taşısam olur mu? binamda fiber var daha önce kullanıyordum kapattırmıştım.

Üstat bende seninle aynı durumdayım sorunlarına cevaplar bulabildin mi acaba bu fiyat disinda telefon ücreti olacakmı

• 50mb ve kota sınırlaması olmayan bağlantıya aylık 4 dolar ödüyorum ben ukrayna'da.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.