Şimdi Ara

AFOX GTX750-TI 2GB - 330TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar marka hakkında bilgim yok, ama Ti ve 2GB'lık model. Şimdi bazı arkadaşlar GTX 1080 ve 1070 ürünleri çıktı, alınmaz diyebilirler ama işimi görür diyen bakabilir. n11'in 300'e 50TL indirimi ile kargo dahil 330TL'ye geliyor.

http://urun.n11.com/ekran-karti/afox-gtx750-ti-2gb-gddr5-128bit-hdmidvivga-af750ti-2048d5h4-P114065864

• 1440x900 çözünürlükte very high texture kalanlar da çoğu high ve very high 45 fps gta 5 oynatıyor. İşlemci engeline takılıyor oyun yoksa daha da iyi olabilir oradan pay biçebilirsiniz.

Hala geçerli bir karttır bende msi twin frow. modelini kullanıyorum fiyati iyi.
  • Assasins creed oynarken kasiyodu 750ti. Kasmasaydi çekmiştim hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afox marka ne ya ben ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

afox marka ne ya ben ilk defa duydum

Bayağı kartları var. Ben de ilk kez duydum, Palit, Inno3d gibi markalardan olsa gerek.

http://www.afox-corp.com/en/hotpro.asp?Id=15&Id1=15
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    evet baktım çift fan var fiyat da fena değil indirimle aslındai riske girmeye değermiki
  • iyi fiyat değerlendirin
  • İşlemci ve bellek neydi sistemde?
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    X4 860k ve 16 gb 1866 Ddr3 hyperx bellek

• quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Bende de 860K var. Ve MSI 390X. İşlemcinin overclock potansiyeli çok iyi. 4.4 Ghz'de stabil, voltajsız. 4.5 ve 4.6 Ghz'de ise bir süre sonra kilitleniyor. Belki voltaj verilse bu hızlarda da çalışacak. Diyeceğim o ki bir miktar OC yaparak darboğazı bir nebze indirgeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Bende de 860K var. Ve MSI 390X. İşlemcinin overclock potansiyeli çok iyi. 4.4 Ghz'de stabil, voltajsız. 4.5 ve 4.6 Ghz'de ise bir süre sonra kilitleniyor. Belki voltaj verilse bu hızlarda da çalışacak. Diyeceğim o ki bir miktar OC yaparak darboğazı bir nebze indirgeyebilirsiniz.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim 4.4 ghz için çarpan sayısını mi arttirdiniz acaba ? Fx islemcimde sadece çarpan arttırarak stabil hızları ulaşıyorum sormak istedim :) Belki 60 fps alabilirim kısmet :).

Anakartim GA-F2A68HM-DS2

• Bende de F2A88XM-D3H var. Turbo hızını 4.4Ghz yaptım sadece. Normalde 4.0 biliyorsunuz.
  • Forumda da herkes 860K kullanıyor. Neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Forumda da herkes 860K kullanıyor. Neden acaba?

Hepsiburada 100 tl'ye satmıştı bir ara ondan
  • nanya dram kullanıyorsa ve r7 360'dan performansı kötüyse alınmaz
  • Afox, Foxconn firmasının. Adı, A friend of Foxconn anlamına gelen Asian Fox'un kısaltması. Powercolor ve Leadtek firmalarıyla işbirliğini bitirip bu firmayı açtılar.
  • Fiyat gayet uygun performans olarak r7 370 daha iyi oldugu icin msi r7 aldim

• 3 - 4 ay önce nanokatlaog diye bi yerden 360 küsüre aldım. zotac
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Forumda da herkes 860K kullanıyor. Neden acaba?

Hepsiburada 100 tl'ye satmıştı bir ara ondan

Bilmez miyim hocam.

AFOX GTX750-TI 2GB - 330TL

Ürüne de zam gelmiş bu arada. 461,91 olarak gözüküyor. 80 lira zam da fazla yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 29 Mayıs 2016; 19:39:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deliveli4950

nanya dram kullanıyorsa ve r7 360'dan performansı kötüyse alınmaz

bende r7 360 var memnunum 2-3 fps için 750ti almadım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.