Şimdi Ara

BlackBerry Hamburg'un teknik özellikleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BlackBerry Hamburg'un teknik özellikleri ortaya çıktı

Bu yıl BlackBerry tarafından piyasaya sürülmesi beklenen iki Android telefondan biri olması beklenen BlackBerry Hamburg kısa bir süre önce GFXBench benchmark teslerinden geçirildi. Hamburg kod adına sahip olduğunu bildiğimiz cihazın 1080x1920 çözünürlüğe sahip 5.2 inç ekranla gelmesi bekleniyor. Cihazın kapağının altında ise sekiz çekirdekli 1.5GHz işlemci taşıyan Snapdragon 615 yonga seti ve Adreno 405 GPU yer alacak.

BlackBerry'nin Android destekli yeni telefonunun 3GB RAM ve 16GB dahili depolama kapasitesine sahip olacağı bildiriliyor. Ayrıca 12MP arka kamerayla donatılacak cihazın selfie çekimleri ve görüntülü aramalar için 7MP (8MP de olabilir) bir ön kamera içereceği söyleniyor. Cihaz büyük bir ihtimalle kutudan Android 6.0.1 ön yüklü şekilde çıkacak.

Ayrıca Bkz.iPhone 7 kablosuz şarj teknolojisine sahip ilk model olabilir
    BlackBerry Hamburg ve Rome için bir çift konsept oluşturan Dylan Habkirk'e göre Hamburg, BlackBerry Z30'a benzeyecek. BlackBerry Rome fiziksel QWERTY klavye taşıyacakken Hamburg tamamen dokunmatik bir yapıya sahip olacak. Habkirk ilk olarak Hamburg'un piyasaya sürüleceğini söylüyor.

BlackBerry geçtiğimiz Kasım ayında ilk Android telefonunu olan BlackBerry Priv'i piyasaya sürmüştü. Yüksek fiyat etiketi ve üst sınıf Android telefonlar arasındaki sert rekabet Priv satışlarının hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına neden oldu. Zaten şirket CEO'su John Chen de Priv'in çok yüksek fiyatlandırıldığını kabul etmişti. Yeni modellerin 300-400 dolar aralığında olması bekleniyor.

BlackBerry Hamburg'un teknik özellikleri ortaya çıktı 

• Kaç para ulan bir s652

• Üç defa okudum anlamadım, ön kamera 12mp-7mp-8mp'mi hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q10 da yaptığı hatayı yapıyor yapsın bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Üç defa okudum anlamadım, ön kamera 12mp-7mp-8mp'mi hangisi

Arka kamera 12 mp , ön kamera ise 8 mp olacak büyük çoğunluk ,ön kamera 7 mp de olabilir yazılmış ama sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: matraxzalim

quote:

Orijinalden alıntı: General.

Üç defa okudum anlamadım, ön kamera 12mp-7mp-8mp'mi hangisi

Arka kamera 12 mp , ön kamera ise 8 mp olacak büyük çoğunluk ,ön kamera 7 mp de olabilir yazılmış ama sanmiyorum

Biliyorum, yazım hatası vardı düzeltilmiş.

• Bu konfigürasyona 300-400 dolar fiyat biçilirmi, höst yani.

• Olmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala fiziksel klavye diyorlar

• Şu 16 gb hafızadan da bi vazgeçemediler gitti.
  • herşeye rağmen BB görmek güzel,sektörün kalite anlayışını heraman forse etmiştir.

• bb sen böyle devam et.. ne var yani giriş seviye klavyesiz bir telefonnn yappp . yada tamamen battt

• Yeni çıkacaklar artık s652 ile gelsin

• Hay o Snapdragon 615 dötünüzde patlasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

herşeye rağmen BB görmek güzel,sektörün kalite anlayışını heraman forse etmiştir.

Italyanca forse belki demekte sen ne demek istedin anlamadik. :D

• Snapdragon 652 değil 650 de olur. 625 de olur bari yeni teknoloji ve 14 nm.

• bataryası nerde?
  • force den geliyor ingilizce.Forse etmek piyasayı zorlamak tarzında bir anlamı oluyor:)
  • Blackberry hala neyin kafasında bir daha geri gelemez

• Bak BlackBerry bak kardeşim yapacağın iş belli. Güzel donanımlı bi cihaz yapıp uygun fiyattan piyasaya sokacaksın. Bak LG'ye. G2 ile piyasada adını iyice duyurdu sonra aldı yürüdü. Çok mu zor seninde bunu yapman? Üst segment diye yırtınma. Uçarı kaçarı yok bu cihazların sonuçta. Yap bi G2 efsanesi sonra al yürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 22 Mayıs 2016; 13:29:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.