Şimdi Ara

Asus ZenFone artık amiral gemileri ile yarışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus ZenFone artık amiral gemileri ile yarışıyor

ZenFone markasıyla akıllı telefon pazarına giriş yapan Asus, daha çok orta seviyeye yönelik modeller piyasaya sürerek satışları artırma yoluna gitti. Bu yıl ise çıtayı yukarı çekerek üst seviyeye doğru yol alıyor. Bir model ise amiral gemi seviyesinde olacak.

Benchmark skorlarına yansıyan bilgilere göre, ZenFone 3 olarak adlandırılması beklenen yeni amiral gemisinde Snapdragon 820 yonga seti ve 4GB RAM yer alıyor. Full HD ekran çözünürlüğü ile birlikte cihaz pek çok amiral gemisinden de yüksek performans sergileyecektir. İlk skorlar 135 000 seviyesinde gezindiği yönünde.

Ayrıca Bkz.Sınıfındaki en iyi kameraya sahip Moto G4 Plus tanıtıldı

Cihazda 32GB artırılabilir kapasite, 23MP çözünürlüğünde arka kamera, 8MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 6.0 işletim sistemi şeklinde özellikler olduğu görülüyor. Fiyat olarak bu modelin 2000TL civarına yaklaşacağı tahmin ediliyor.

Seride ayrıca iki model daha olacak. ZenFone 3 Deluxe modelinde 5.5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 650 yonga seti, 3GB RAM, 12MP çözünürlüğünde arka kamera şeklinde üst seviye bir donanım yer alacak. ZenFone 3 Max modelinde ise 5.9 inçlik 720p çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 615 yonga seti ve 3GB RAM bulunuyor. Bu modeller 200$-300$ bant aralığına konumlanacak.

Asus ZenFone 3 serisi, başlangıç olarak bu donanımla gelecek ancak ZenFone 2 serisinde olduğu gidi Laser, Go veya Zoom gibi daha düşük donanıma sahip versiyonları da piyasaya çıkacaktır. ZenFone 3 serisi, 30 Mayıs 2016 tarihindeki Computex 2016 fuarında resmiyet kazanacak. 

Asus ZenFone artık amiral gemileri ile yarışıyor 

• Tasarımı geliştirirlerse yürürler.

• Fiziksel home butonu yok ise parmak izi okuma özelliği olan, pek umudum yok. Kapalı konumda da ekranda saat de göstermeli.

• Yaw şu 652 yi niye kullanmıyorlar da illâ 650 diye tutturuyorlar valla anlamıyorum...

• asus kamera performansını iyileştirsin geriye kalan herşeyi zaten güzel gidiyor aman diyim bozmasın yeter (tasarım kişisel bir olgu hatırlatmak istedim)

• Ulan kafayı yiyecem. Ya küçük ekranlı güçlü telefonlar çıkıyor, yada geniş ekranlı güçsüz telefonlar çıkıyor: "Arkadaşım adam gibi geniş ekranlı güçlü telefon çıkarsanıza lan adanı hasta etmeyin artık YETER !!! (evet bugünde sinirlendim ne güzel...)Hay bu 2016 telefon piyasasına edeyim, lanet olsun !!!

• zenfone 2 serisi hatalar ile doluydu,başlıca sinyal ve bellek vs.sorunları ile sosyal medya üstünde çok tepki aldı TR de.Yazılım kısmında iyileştirilmesi gerekenler var,şuan ne durumda bilmiyorum...

LG de ilk modellerinde kullanıcıya destek ve bilumum sorunlarda yalnız bıraktığı için tepki almıştı ama öyle yürümeyeceğini öğrendi işlerin.

umarım,4gb ram,Sd 820 yonga seti dışında Asus a özgü bir takım yenilikler le gelir...

• Yapmaları gereken şeyi söylüyorum..
    5-5.5 inç Full Hd Ekran,Snapdragon 652,3500 mah batarya,32 GB hafıza,3-4 GB ram,parmak izi okuyucu koy. Ülkemizede 900 tl den giriş yap. Sonra satışları gör bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f/p cihazları yapsınlar 1000-1700 lira arasında, o zaman birşeyler başarabilirler bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Yapmaları gereken şeyi söylüyorum..
    5-5.5 inç Full Hd Ekran,Snapdragon 652,3500 mah batarya,32 GB hafıza,3-4 GB ram,parmak izi okuyucu koy. Ülkemizede 900 tl den giriş yap. Sonra satışları gör bakalım.

bir 900 daha ekle o fiyatlara

• z5 compact ve a5 alternatifi uygun fiyatlı bir cihaz gelmedi

• Asus markasına oldum olası bir samimi bakmışımdır. Cihazları fena değil. Başarılı olup rekabet etmeleri tüketiciye yansıyacaktır.

• türkiyede hala 1500 tl altında 650 veya 820 li bir telefon yok asus getirse çok satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Yaw şu 652 yi niye kullanmıyorlar da illâ 650 diye tutturuyorlar valla anlamıyorum...

650 bile kullanılmıyor ki şu anda türkiyede sd 650 li bir cihaz yok dünyada da sayılı hep 615 veya 810 çöpleri var 650 ve 652 bence vestel venüs 4 le beraber gelir türkiyeye.
  • En iyi fiyat performans telefonu samsung a7 duruyor ozellikle o batarya performansi varken

• Intel işlemcilerle mobil pazarda yol alınamayacağını yenice anlayan Asus çark eder.

• asus güncelleme politakasını değiştirmediği sürece alınmaz 2 yıldır hala lolipop vericekler ilk zenfone serisine

• Asus'u takan mı var? Çakma zen tasarımı yemiyor abisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

En iyi fiyat performans telefonu samsung a7 duruyor ozellikle o batarya performansi varken

Neremizle gülüyoruz ?

Mali T720 ile keyifli oyunlar size...

• full metal kasa parmak izi okuyucu üç boy.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.