Şimdi Ara

24 dizisi yeniden ekranlarda, bu kez Bauer’siz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 dizisi yeniden ekranlarda, bu kez Bauer’siz

Fox kanalının 2016-2017 sezonu için hazırladığı Prison Break sürprizinden sonra, 24 dizisinin hayranları için de bir duyuru vardı. 24: Legacy adındaki yeni dizi, eski efsaneyi yeni bir kadroyla ekranlara uyarlıyor.

24: Live Another Day serisi ile ekranlara veda eden Jack Bauer sonrasında, 24: Legacy ne kadar ilgi görecek bilemiyoruz ancak gerçek zamanlı akış ve saniyelerin tik taklarından hoşlananları yeniden ekran başına çekecektir.

24: Legacy serisi, ABD ordusunun özel bir birliğinde görevli çavuş Eric Carter (Corey Hawkins) üzerine odaklanıyor. Yemen’de terörist örgütün lideri Şeyh İbrahim Bin Halid’i öldürdükten sonra, Eric Carter ve timi tanık koruma kapsamına alınır. Kimlikleri ve hayatları tamamen değiştirilen ekibi bekleyen bir tehlike vardır zira Bin Halid’in takipçileri gerçek kimliklerini bulmuştur.

Ayrıca Bkz.Türk yapımı Jump.Now sınırları zorlamaya geliyor

Carter, kocasının ABD başkanlığı yarışında destek olmak için istifa eden ve aynı zamanda Bin Halid operasyonunu yöneten eski anti-terör birimi şefi Rebecca Ingram’dan (Miranda Otto) yardım ister. Ingram ve Carter, hem kendilerini ele verenleri bulmaya hem de Bin Halid müridlerinden kurtulmaya çalışacaktır.

24: Legacy, yine gerçek zamanlı akış konseptini devam ettiriyor ancak farklı olarak 24 bölüm yerine 12 bölüm olarak ekranlarda olacak. Dizinin yılın sonlarına doğru başlaması bekleniyor. 

• Battal gazi Amerika anasını satayım. Ne diziydi be. Bauer'ı sanırsın bütün dünyanın kurtarıcısıydı.

Birde merkez birimde uydudan herşeyi çözen insanlar vardı :D

Ulen holywood sen ne saçma birşeysin öyle.

• Bu ara abd de zenci takıntısı var.

• cek bavırsız 24? pehh...

dizi ve filmlerde zenci değilde eşcinsellik takıntısı var şu aralar.erkek kadın farketmiyor.iyi takip edin siz de farkedeceksiniz.
  • Jack olmadan tutmaz bu dizi ama Prison Break sağlam geliyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito
    Jack olmadan tutmaz bu dizi ama Prison Break sağlam geliyor gibi.

Sana öyle geliyor. Jack Bauer'ın ne özelliği var ki o olmadan tutmasın?
    Bence iyi aksiyonlu, kaliteli bir dizi her türlü tutar. Bunu da heyecan dolu, bol aksiyonlu yaparlarsa, Bauer'i kimse aramaz bile. Ben aramam...

• Çok önceden Cnbc-e'den izlerdim. İzlediğim ilk yabancı diziydi(Kanal d'deki zeyna'yı saymazsak.).

Ama Londra'da geçen son sezonu hiç beğenmedim ve hatta çok sıkıldım. Sıkıntıdan 4. bölümde bıraktım.

Ya ben yaşlandım artık böyle dünyanın kurtarıldığı aksiyon dizileri çocukça ve amatörce geliyor ya da son sezon gerçekten çok kötüydü...

Her neyse demem o ki zaten dizinin konusundan ve klişesinden bıkmışım bir de bu zenciyle hiç izleyemem.

• jack bauer yoksa izlemek de yok.

• zamanında fx diye bi dizi vardı tgrt de.Arabanın altındaki su birikintisindeki yansımadan kaputtaki parmak izini çıkartıyordu uydu ile. Saçmalığın daniskasıydı.

• Başlaması çok iyi oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.