Şimdi Ara

f/p telefonu arıyorum 1000-1500 TL bütçe ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000/1500 TL bandında f/p telefonu arıyorum kardeşime..
    Zenfone 2
    G4
    C4
    baktım ama bu piyasaya fazlasıyla uzak olduğum için bir fikir sahibi de değilim..

önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• G4 yada c4 alın iphone 5s de olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • general mobile 5 plus.
  • Lenovo vibe p1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfonu baştan unut.
    C4 desen ısınma sorunları olabiliyor.
    G4 ise, bu fiyat segmentinde en iyi telefon,pili çok takmiyosan g4 al keyfine bak. Pile takintiliysan c4 veya p1 al geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tqyatmn -- 18 Mayıs 2016; 4:13:44 >
  • cevaplarınız için teşekkürler :) popüler 4 telefonun önerisi gelmiş. ben bi detaylı karsılastırayım

önerilerinizi beklemekteyim hala
  • Asus bazı modellerinde dokunmatik veya dokunurken ekran kararması veya sebeke gidip gelmesi varmıs....

Sony ısınma

Lg G4 sans isi cok memnun olan 1 seneden 2 servise yollayan var Konusunu bulup son 3sayfayı okuyun G4 sorunları neler az degil 1,600 tl telefon..

Geriye Huawei G8-Lenovo p1 kaldi karsilastirin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg G4 ü önerebilirim. Teknik özelliklerini fiyatıyla mukayese ettiğinizde ekonomik bir amiral gemisi olarak tabir edilen telefonu kullanma imkanı sunmaktadır. 5s ise benim garantiden dolayı başım ağrımasın diyorsanız alternatifsiz tek adrestir. Bataryası beni üzmesin teknik detay fazla önemli değil, fiyatı da bütçemi zorlamasın güncel bir telefon olsun diyorsanız lenovo vibe p1 3. önerim olacak. Aşağıda teknik karşılaştırmaları da mevcut... İyi forumlar

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/4-3104-30652/apple-iphone-5s_lg-g4_lenovo-vibe-p1/

• Lg g4
    Sony xperia c4
    Lenovo vibe p1

• Lenovo Vibe p1 nedense o kadar çok öneriliyor ama bir o kadar da başka marka alıyor insanlar.Bende hiç çevremde bu telefonu kullanan görmedim.Teknolojik marketlerde gittim gördüm ama hiç ısınamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmatic1 -- 19 Mayıs 2016; 13:08:04 >
  • General mobile gm5 plus,lenovo vibe p1.
    G4'te ghost screen gibi sorunlar var diye biliyorum.

• LG lerin hemen hemen çoğu üst segment cihazında IPS panelden ötürü ghost screen sıkıntısı var. Her ne kadar son seril G4'lerde görünmüyor denilse de birde bootloop sorunu var. Telefon durduk yere kapanıp LG logosunda kalıyor. Çare anakart değişimi.

LG telefon alacaksanız naçizane tavsiyem üçe beşe takılmayın LG Türkiye garantili alın. İthalatçı garantili LG ler ile servislik olursanız başınız ağrıyabilir.

Şuan o fiyat aralığındaki ürünleri arkadaşlar önermiş zaten. LG G4 - Sony C4 - GM 5 Plus yada Lenovo Vibe P1.

NOT : G4 kullanıyorum.
  • Z5 compact alabilirsin rahat edersin parmak izi okuyucu da var.

• o seviyede f/p lg g4
  • bu çift hat durumu sıkıntı yaratirmi ? samsung j7 çift hatlısı 900 lira civariyken tek hatlisi 100 lira daha pahali
  • herkese tek tek teşekkür ederim.. bu forumu gerçekten seviyorum.. kardeşim buradaki önerileri de dikkate alarak G4 almış..

sanırım sıra bende.. bugün biraz gözümle göreyim diyerek inceledim ki özellikle şu asus'u bir göreyim dedim :) satıcıların önerisi Sony M5 oldu heryerde. burada da hiç daha önce önerilmemiş bir cihazdı.

LG Türkiye garantisinin bugüne kadar bana zerre sıkıntı cıkarmamış olması nedeniyle alacağım cihazın distribütör garantisi olacağı kesin.

Bugün asusta beni en cok hayal kırıklığına uğratan ise aslında ekranın altındaki boş alan. o nedir arkadas? hangi devirdesin? ama yine de bir asus deneyimi yaşasam mı diye düşünmüyor değilim..

Not: Akıllı telefon kullanmıyorum şu an :)
  • azraelhusam A kullanıcısına yanıt
    A7 2016 alabilirsiniz bence

• Hocam bence g4 alın memnun kalırsınız gayet, pil ömrü pek iç açıcı değil yalnız

• Ustam Disturbutor/Paralel ithalat/grey/istanbul garantisi farklı..

-Lg Turkiye garantisi farklı

-magzalarda satılan Telpa-genpa-mobitel-brighstar (vodafone/huawei)-netcell garantisi farklı size ortadaki secenek magza fiyatından -100/-200 tl kazandıracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 20 Mayıs 2016; 8:07:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    ya LG Türkiye Garantili telefonlar kullandık ben veya yakınlarım.. ne zaman servise bir telefon bıraksam resmen sıfırlayıp geri veriyorlar.. sadece akıllı telefonlar için değil bu tuşlu telefonlar zamanında da aynıydı :D servis süreleri Ankara için konusuyorum maksimum 4 gün süürüyor.

çok takdir ediyorum bu nedenle adamları...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.