Şimdi Ara

turk telekom upload hızı 1Mbps olan tarife var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turk telekom upload hız 1Mbps olan tarife var mı ? ve fiyat ne kadar acaba ?

• Metro Ethernet adı altında özel olarak kurumsal firmalara veriyor.

https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/web/buyukolcekliisletmeler/baglantisecenekleri/Sayfalar/Metro-Ethernet-Ucretlendirme.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrihak kullanıcısına yanıt
    hocam normal bir 1 Mbps olsa yeter kurumsal değil bireysel internet icin
  • up
  • Full Sınırsız paketleri var 16 Mbps 137 TL. 8 Mbps 115 TL filan olması lazım ikisininde upload hızı 1 Mbps.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    hocam internet ortak kullansam olurda tek kişi için çok pahalı süperonline fiber de akk'sız 25 Mbps 99 TL çok iyi bir de upload hız 5 Mbps
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Eğer bölgenizde Superonline varsa hemen geçin. Birçok yerde Superonline olmadığı için pek alternatif olamıyor. Zaten Türk Telekom'la yeni anlaşma imzalamışlar dolayısıyla Turkcell, Türk Telekom'a rakip olacak hiçbirşey yapmaz.
    hocam turk telekom aradım 12 ay taahhüt kalmış ayırca altyapınızda hipernet var dediler gine fakat hız belli bir hız görünmüyormuş o nasıl oluyor 02.07.2015 tarihin hipernet çalışması yapmış filan dediler bugun vofadafone süpernet'den aradılar 49tl'ye 16Mbps 60GB akk filan dediler bende grerek yok dedim kapatdım bunular benim telefon numarasını nereden buldular acaba
  • Mevcut müşteri için 8Mbps kotasız tarifede 1Mbps upload veriliyor.
    Yada mevcut taahhüdünüz varsa hipernet alabiliyorsanız 16/2Mbps VDSL 75GB kotalı geçiş tarifesi var. Fiyatıda 44 yada 49TL gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam.
    Tam tarih dahil verdiklerine göre Hipernet olabilir, belki de sizi yeni dolaba aktarmadılar o yüzden hattınız kötü. Siz hipernete geçin hem 2 Mbps upload hızı var, az ama idare eder.
    hocam santral üzerinden hipernet veriyorlar fttc kabini bile yok
    Santral üzerinden verseler bile santrale en fazla 1 km uzakta olmanız lazım ki 24 Mbps kullanabilesiniz. Ben santral üzerinden verebileceklerini sanmıyorum ama o zaman geçiş yapın.
    hipernet geçiş yaparsamtaahhüt bozulur muş ben bölye taahhüt neyiş btk izin vermiyormuş en fazla 16Mbps 100 GB veya 75 GB VE 50GB akk olan tarıfe veya 16GB kotalı tarife geçebilirmişim
    Sanırım taahhüt yaptığınız kampanya Hiperneti kapsamıyor. Böylede ilginç uygulamaları var.
    hocam benim tarife farklı normal ultranet değilhttps://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/internet-bizden-kampanyasi-taahhutnamesi_.pdf
  • VDSL Var ise bölgenizde 24 için 2046 tanımlararlar ADSl 799 tanımlarlar genelde
  • Tekno moomce kullanıcısına yanıt
    Hocam ilçede böyle kasaba da ise

hocam bu hat değerlerin nasıl  turk telekom upload hızı 1Mbps olan tarife var mı ?
    8 Mbps için en ideal hat değerleri. Hatta ucu ucuna 12 Mbps bile alabilirsiniz.
    hocam hat değerler benim değil arkadaşın şuan santral uzaklık 1.8km metre filan vardır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.