Şimdi Ara

Annem için telefon tavsiyesi bütçe maksimum 800 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Annem için bir telefon bakıyorum daha doğrusu bir kaç model arasında kaldım yardımlarınız gerekiyor.

Lg g4 stylus kalemli olan cihaz her şeyi iyi fakat ram 1 gb zamanla kasma yaparmı bir de 4,5 g uyumlu değil internet hızı dışında bir şeyi etkilermi 4,5 g
    Asus zenfone lazer 5 inç buda güzel bir cihaz
    Lenovo a 7000 modeli

Hangisini tavsiye edersiniz ya da başka model varmıdır önerebileceğiniz.

Sosyal medya ve kamera kullanacak önemli donmasın kasmasın yeter

Teşekkürler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba , Lenovo P70 Modeline göz atmanı öneririm .

İyi forumlar...
  • internete çok girecekse sarjı uzun giden lenevo modelleri 4000mah bataryası olan madellere bak.
    bunun haricinde benim şuan kullandığım General mobile 4g de iyi.
    2gb ram ı var.
    snap dragon 410

fotoğraf konusunda gündüz iyi fotoğraflar çekiyor,ama gece karanlıkta çozutuyor. saf android olduğu için kasma falan hiç yok.
  • Samsung j5 Lenova p70

• Yorum ve cevaplarınız içim teşekkür ederim başka tavsiye varsa dinlemek isterim.

P70 i inceleyecem

• Eğer bulabilirseniz huawei g7 en doğru seçim olacaktır. Alternatif seçenekler ;general mobile 4g, p70,desire 820,g3,via m1

Ha birde sakın g stylus a ve samsung'un j serisine bulaşma.hatta samsung'un hiçbir orta seviye telefonuna bakma bile. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo p70 vs A7000 vs P1m inceleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 de samsung 512mb ram li modeli var 590 tl aman samsung almayın veya 2016 A serisine bakın A316-A516

• bende babam için telefona bakıyorum, asus zenfone go , lenovo p1m ve lenovo a7000 araında kaldım
  • Casper Via V3

• Casper a herkes gibi bende güvenemiyorum düşünmüyorum,

Lenovo a7000 fena değil p1m ram konusunda az kalacak gibi zamanla bayılır sanırım.

Alternatifler arasında a7000 ve zenfone lazer öne çıkıyor gibi

Fakat bir ayrıntı ilginçtir lg stylusun ekranı ışıl ışıl parlak net hiç bir telefon o kadar net ve temiz değil ya da ben yanılıyorum.

• p1m de de 2 gb ram var bildiğim kadarıyla
  • Sen anlatırken direkt V3'ü anlatmışsın zaten 599tl'ye alabilirsin yazdığın herşeyin fazlası var.

• Sony xperia m4 aqua(8 gb hafıza sorun olmayacaksa)
    Asus zenfone 2 laser
    Lenovo a7010

• samsung j7-j5 olabilir
  • Samsung falan bulasmayin 6ay sonra donma kasma yasamayin g4 stylus mantikli m4 aqua olabilir

• Aslında soru su anneniz internet Kullanırmı? Facebook-Goruntulu gorusme (facebook-Skype) hatta basit oyunlar vb...

#Annem 60 yasında telefon lazım internet-whatsapp-facebook bilmez Kullanmaz sarj onemli Nokia nın 22xx serisi var 222 veya baska model guya 3hafta sarj Gidiyormus begenmezse Iphone 5s Pembe (rose) alacagım,2 ay sonra.1300 tl kadar dustu alınabilir.
    -Iphone SE guzel ama suan 1950 tl ile yuksek ...en komik olanı annem SE yi gorup pahalı sarjı 1 hafta gider demesiydi :-)

android olacaksa Mutlaka Lenovo tavsiye ederim cogu modeli 4000 mah pil var. P70-p1m-A7010 gibi alternatif/Asus Zenfone Max (5000 mah pil) bunlar 1000 tl ve altı modeller
    -Lenovo p70
    -Lenovo p1m
    -Asus Zenfone Max tasarıma Resimlerine bakın ozelliklere takılmayın ekran pixel-kamera pixeli karar verince yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Mayıs 2016; 7:44:27 >
  • general mobile 5 plus olabilir gibi geldi bana.Bir inceleyin derim.Bu devirde ne olursa olsun 1gb ramli telefondan uzak durmak gerek.
  • Bende babama zenfone2 laser aldım tavsiye ederim gayet memnun güzel telefon bencede

• Kardeşlerim arkadaşlarım degerli fikirleriniz icom tesekkur ederim p1m cok iyi gibi lazerde fena degil bakalim bi tane alacağız artik paylasimlar oldukça hepimiz faydalanıriz teşekkür ederim fikirleriniz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.