Şimdi Ara

Homefront: The Revolution'ın İlk İnceleme Notları Pek İyi Değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Bugün itibarıyla çıkışını gerkçeleştiren Homefront: The Revolution için inceleme notları yavaş yavaş gelmeye başladı. Deep Silver tarafından geliştirilen oyun 15 inceleme sonucunda 55 metacritic ortalamasını bulmuş durumda. Daha da ilginci oyuna 10 puan veren sitenin olması.

Eurogamer Italy 80
    Multiplayer.it 72
    The Games Machine 70
    M3 70 
    Everyeye.it 65
    Gamewatcher 65
    Eurogamer Poland 60
    Gamesradar+ 60
    Video Gamer 60
    Polygon 60
    WCCFtech 56 
    IGN 50 
    We Got This Covered 40
    Hardcore Gamer 40
    The Jimquisiton 10

• valla 70 den aşağı olmaz o civarda olur diye düşünüyordum ama çevre dışında oyunda iyi denilebilecek pek bir şey yokmuş
  • O kadar kötü mü gercekten ...oynayan arkadaş var mı aramızda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Crytek'ten ayrildiktan sonra umidim kalmamisti zaten.

• Balon

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Açıkçası crytek'ten sonra pek bişey beklemedim ben. Crytek yapsaydı bambaşka olurdu. Zira ilk gördüğümde gerçekten çok etkilenmiştim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun grafikleri kötü değil ama inanılmaz fps sorunu var, ekranda doğru düzgün bir şey yokken bile çok düşüyor fps.

• Tam beklediğim gibi gelmiş puanlar. Oynanış videolarında iş yoktu. Birkaç oyundan parçalar alıp birleştirmiş gibi duruyordu. Sonuç ortada. Bence harika bir potansiyeli vardı ama geçmiş olsun ne diyelim.
  • Kötü oyun değildir ama beklentilerin altında kalmıştır biri 10 puan vermiş 100 üzerinden 10 ise onların sitesi kapanır inş.
  • Kimse bir klasik beklemiyordu zaten bu oyundan ki. 10 puan veren fazla kasmış kendisini.

Ortalama üzeri bir oyun olsa yeterli. İndirimden 20 tl ye alınır. 89 tl etmez orası ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

O kadar kötü mü gercekten ...oynayan arkadaş var mı aramızda ?

Pre-order attım da ben bugün Amerika'da çıktı, 20'sinde tüm dünya.Pre-load bitti, bekliyoruz.Ben baya umutluydum oyundan, birkaç gameplay izledim her türlü hoş görünüyor.70 altında verenler neyin kafası bilmedim.PVP yok diye bunlar işte.Topluluk bozuldu.Vericen bunların eline CoD infinite bütün gün oynasınlar.
  • Beklediğimden yüksek puanlar,oyunun pek bir olayı yok zaten...Keşke IO interactive Freedom Fighters 2'yi yapsa....
  • 10 puan veren jimquisition :D dalga için vermiştir o puani adam
  • 100 üzerinden 10 puanı hakedecek oyun yoktur adamlar trollemişler resmen, ayrıca oyunu oynama fırsatım oldu ve iyi görünüyordu. Mükemmel değil ama COD kadar kötü değil kesinlikle.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • o kadar el değiştirirse olucağı buydu .( yazık oldu

• Deep Silver bırak bu oyunları da yeni metro oyunu çıkar hadi be iki gözüm

• Metacritic'i hala umursayan mı var? Ne oyunlara 95 ne oyunlara 50-60 veriyorlar.

• eğer oyun çalışıyorsa bozuk değilse 10 vermek tam anlamıyla emeğe yapılmış bir saygısızlıktır ben olsam oyun şirketleri birleşir bir daha o 10 veren siteye hiç bir ürünü göndermem

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

O kadar kötü mü gercekten ...oynayan arkadaş var mı aramızda ?

Pre-order attım da ben bugün Amerika'da çıktı, 20'sinde tüm dünya.Pre-load bitti, bekliyoruz.Ben baya umutluydum oyundan, birkaç gameplay izledim her türlü hoş görünüyor.70 altında verenler neyin kafası bilmedim.PVP yok diye bunlar işte.Topluluk bozuldu.Vericen bunların eline CoD infinite bütün gün oynasınlar.

Aşırı kötü bir oyun buna vereceğin parayla çok daha ıyı oyunlar alabılırdın bir beklentın olmasın derim baya vasat bır oyun gercekten oynayınca goreceksın.

• Oyun kaç defa el değiştirdi, kaç defa grafik motoru değişti ... Betası, bu yıl en fazla dalga geçilen oyunlardan-durumlardan birisi oldu.

Tam sürümü de çok farklı değilmiş demek ki. Yazık oldu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.