Şimdi Ara

Prison Break yeniden ekranlara dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen ve Altın Küre dahil pek çok törenden ödüllerle dönmeyi başaran Prison Break, 8 yıl aradan sonra yeniden ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Fox’un 2017 sezonu için planlara dahil ettiği ve geçen yıldan bu yana gündemden düşmeyen Prison Break için ilk fragman da yayımlandı. Wentworth Miller’ın canlandırdığı Michael Scofield’ın adeta yeniden dirildiği yeni sezon, serinin en büyük hapisten kaçışına ev sahipliği yapacak.

Ayrıca Bkz.YouTube, yerleşik bir mesajlaşma özelliği hazırlığında

Artık öldüğü düşünülen Scofield’ın sürpriz bir şekilde Fas’taki bir hapishanede tutuluyor olduğunun öğrenilmesi ile yeni sezon başlayacak. Abisi Lincoln (Dominic Purcell) ve karısı Sara (Sarah Wayne Callies), bu dev kaçış için yine tanıdık yüzleri ekibe katacak. Bunlardan üçü, Fox River State Penitentiary kaçışında isim yapan SUCRE (Amaury Nolasco), T-BAG (Robert Knepper) ve C-NOTE (Rockmond Dunbar).

İlk serinin yapımcısı ve senaristi Paul T. Scheuring’in yanında, Neal Moritz, Marty Adelstein ve Dawn Olmstead de kamera arkasında yeniden yerini alacak. Prison Break yeni sezon yine Salı akşamları ekranda olacak. 

• Ölü ineği sağmaya çalışıyorlar. Tutacağını düşünmüyorum ama tabi izlemeden yorum yapmak yanlış.
  • Az kaldı beyler yeni sezonda mezardan kaçacam bekleyin

• Vay beee, nefesimizi tutar izlerdik üni.den arkadaşla. Kötü de olsa kapımız açık, ne olursan ol gel Scofield.

Yemmmin ediyorum benim aklıma gelmişti ha, görüntülü radyo
  • Cok para kazandiklari bir seyide daha fazla kazanma hirsi yerine tadinda biraksalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde, başroller şu an legends of tomorrow dizisindeler.

• Böyle bir dizi tekrar ekrana dönüyor hala daha birşeyleri eleştiriyorsunuz..Bizim insanımız hep aynı hiç geliştiremiyor bazı şeylerde kendini..Okadar üstün zekalı sanıyorlar kendileriniki ne konuda olursa olsun adamlar herşeyi eleştirecek birşey buluyorlar..hiç olumlu tarafından bakayım gibi bir düşünceleri yok malesef..

• scofield ne ara kilo vermiş?

• bence 2. sezonda bitmesi gereken bir diziydi ama şimdi bir daha çekiyorlar yine izlicez ama çokta ümitli değilim
  • AMERİKANIN POLAT ALEMDARI

• T-Bag varsa izlerim adamın oyunculuğunu seviyorum tam bir kötü rol ustası :D

• darısı LOSTun basına :))

• 1 sezon harikaydi, 2 sezonda fena degildi ama sezon finalinde kapattim, bir daha acmadim sacma buldugum icin. "Prison Break" olsun ama yine ayni oyuncular ve tema ile tekrar geri gelmeselerdi. Acikcasi benim ilgimi cekmiyor.

• bir sezon sürecek bu dizi mini seri olacak zaten merak etmeyin 10 bölüm sürecek herhalde onlarda farkında işin b.kunu cikartmak istemiyorlar herhalde

• Millet 2. Sezondan sonrasını sevmemiş ama ben dahil çoğu kişi de hepsini beğenmiştir. 5 6 kere bitirdim bu diziyi. İyi ki sizi dinleyip 2. Sezonda bitirmemişler.

• sara tencresı askım

• quote:

Orijinalden alıntı: ZORESMER
    darısı LOSTun basına :))

Aman Lost gelmesin. Çok kötü bozdu. Önünü alamadık...

• Severek izlemiştim,Konusu ne olur acaba?

• polyo kullanıcısına yanıt
    Micheal kablolardan kendini kurtarıp bayılacak.Arkasından koşup yetişen ajan ve hapishane görevlileri Michae'ı yakalayıp yargılarlar.Yeni ceza evine girdikten sonra da Burrows ve sara'da yardım etmeye çalışır.Bu arada nedenini çözemeyeceğim şekilde tBag ile aynı hapishaneye nakledilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam kanser degilmiydi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.