Şimdi Ara

uefa kupası(unutma unutturma!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17 mayıs 2000

• Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer şu an Türk takımlarımız CL'de galibiyetlerle yetinmeyip yukarılara kadar çıkmak istiyorsa, UEFA Kupası'nda her sene daha başlamadan gözünü finale dikiyorsa,

WC 2002'de yari final oynadıysak, Euro 2008'de yari final oynadıysak, Guus Hiddink getirebilmeyi başardıysak, Yıldız futbolcuları daha kolay transfer ediyorsak, Euro 2016 için en ciddi adaylardan biriysek, hepsinin nedeni bu maçtır.

Türk futbolunda bir devrimdir, 17 Mayıs öncesi, 17 Mayıs sonrasıdır Türk futbol tarihi, emin olun ki abartmıyorum. Tabii bununla yetinmeyip artık yeni 17 Mayıslar lazım bize, hangi takımın yapacağı fark etmez. Ama artık 17 mayıslar şart.

Alıntıdır
  • keşke istikrar olsaydı bu sayede ülke futbolu ve kulüplerde yükselişe geçerdi
  • Şunu da eklemeden edemedim. Şu koskoca ülkeye sadece bizim 1 tane uefa +süper cup getirmemiz rezilliktir. Şu ülkenin toplamda en az 5-6 uefa kupası 1 tane falan da cl kupası olması lazımdı. Yarı finallerin , finallerin havada uçuşması lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "17 Mayıs Türk Futbolunun Devrim Günü" tüm futbol severlere kutlu olsun.

Uefa'ya, Hakemlere, Endüstriyel futbol'a karşı nasıl zafer kazanılır ?
  • efsane kadroyu da koyalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Şunu da eklemeden edemedim. Şu koskoca ülkeye sadece bizim 1 tane uefa +süper cup getirmemiz rezilliktir. Şu ülkenin toplamda en az 5-6 uefa kupası 1 tane falan da cl kupası olması lazımdı. Yarı finallerin , finallerin havada uçuşması lazımdı.

cl kupası imkansız önümüz de ki 100 yıl falan da olmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

neye gülüyon über zeka? 113 yıllık tarihlerinde bir Lazio maçı var adamların, kalkmışlar tarihimizle övünmemize dahi gülüyorlar. neyse göreceğiz şampiyonlar liginde
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

neye gülüyon über zeka? 113 yıllık tarihlerinde bir Lazio maçı var adamların, kalkmışlar tarihimizle övünmemize dahi gülüyorlar. neyse göreceğiz şampiyonlar liginde

8 tane yemişlerdi ya o maç aklına gelmiştir.

Sinan Engin: "Maç 6-0 olmuş, Benitez Peter Crouch'ı oyuna sokuyor, bir de ''Go'' diye bağırıyor. Ayıp dedim. ''6 olmuş hala go yapıyorsun' dedim. Cevap da vermedi. Eloğlu acımıyor."

• quote:

Bu gülen şeyin tuttuğu takımın başkanı geçen yıl bu kupanın bu ülkeye gelmediğini söyledi, bir de hiç utanmadan aynı kupanın çeyrek finalinde oynamayı forma reklamında övdü.

Bu ülkede en gülünecek takımın hangisi olduğu açık seçik ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Bu gülen şeyin tuttuğu takımın başkanı geçen yıl bu kupanın bu ülkeye gelmediğini söyledi, bir de hiç utanmadan aynı kupanın çeyrek finalinde oynamayı forma reklamında övdü.

Çeyrek finalde bile değillerdi 4. turdu yanlış olmasın. Hatırlıyorum bütün Beşiktaş'a Beşiktaş Belediyesi bayrak asmıştı.

• quote:

fenerliler neyse de siz niye gülüyonuz anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Çeyrek finalde bile değillerdi 4. turdu yanlış olmasın. Hatırlıyorum bütün Beşiktaş'a Beşiktaş Belediyesi bayrak asmıştı.

Ama onların sahasında R.Madrid antreman yaptı, Ronaldo AVM'lerine geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lisandroo

quote:

Fenerliler de gülemez rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: lisandroo

quote:

Fenerliler de gülemez rahat ol.

güler. hem de kahkahalarla güler

uefa kupası çok büyük bir başarı ama geçti gitti. böyle yaparak sadece kendinize güldürür rezil olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Eğer şu an Türk takımlarımız CL'de galibiyetlerle yetinmeyip yukarılara kadar çıkmak istiyorsa, UEFA Kupası'nda her sene daha başlamadan gözünü finale dikiyorsa,

WC 2002'de yari final oynadıysak, Euro 2008'de yari final oynadıysak, Guus Hiddink getirebilmeyi başardıysak, Yıldız futbolcuları daha kolay transfer ediyorsak, Euro 2016 için en ciddi adaylardan biriysek, hepsinin nedeni bu maçtır.

Türk futbolunda bir devrimdir, 17 Mayıs öncesi, 17 Mayıs sonrasıdır Türk futbol tarihi, emin olun ki abartmıyorum. Tabii bununla yetinmeyip artık yeni 17 Mayıslar lazım bize, hangi takımın yapacağı fark etmez. Ama artık 17 mayıslar şart.

Alıntıdır

hiddink gsnin uefayı almasından 10 yıl önce kadar falan fenerbahçeyi çalıştırıyordu zaten, o nası bi kıstas öyle hiddink getirebilmeyi başardıysak diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Eğer şu an Türk takımlarımız CL'de galibiyetlerle yetinmeyip yukarılara kadar çıkmak istiyorsa, UEFA Kupası'nda her sene daha başlamadan gözünü finale dikiyorsa,

Alıntıdır

hiddink gsnin uefayı almasından 10 yıl önce kadar falan fenerbahçeyi çalıştırıyordu zaten, o nası bi kıstas öyle hiddink getirebilmeyi başardıysak diye

Yazıyı ben yazmadım, bi yerde okudum hoşuma gitti burda paylaşıyım dedim.

• Düzgün yönetilsek gayette olur bak besketbola biz euro cup aldık sizde euroligde final oynadınız basketbolda oluyor futbolda neden olmasın ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.