Şimdi Ara

2014 RANGE ROVER SPORT MOTOR SESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün dağ yoluna doğru çıkarken aracın 900-1500 devir bandında motordan uğultu sesi gelmeye başladı
    daha önce böyle bir ses olmayınca garip geldi indikten sonra tekrar düz yolda denedim yine bir uğultu vardı
    aynı sorunu yaşayan yada bilgisi olan var mı
    3.0 sdv6
    25 bin km

• Hocam sizin sorun neden kaynaklanıyor bilmem ama Yeni kasa Range Rover Sport 3.0 sdv6 motorlu, Bizzat benim tanık olduğum Uzlar Oto da 2 tane, borusanda 3 tane Sandık motor bekleyen araba vardı. Motorlar cort.. 2 ay arabalar İngiltereden sandık motor beklediler.. Sanırım bu araçların motorlarında bazı sıkıntılar mevcut.
  • tanıdığım birinde de 2015 modeli vardı benden sonra aldı
    20 binde motor arızası verdi aracı alıp x6 vermişler
    inşallah başımıza dert çıakrmaz
    böyle bir sorun varsa vatandaşı mağdur etmesin ya üretim dursun ya sorunu çözsünler
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110119062&p=1&anchorToGo=110119062#110119062

Şu konu aklıma geldi İngiliz araçları motor arızası konusunda mimli mini de aynıydı 1.6 kullanım lisansı bmw'de olan pejo motorları ve 1.5 bmw motoru iyi geldi herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    200 km sonra servisi geldi arabanın gidip detayları öğreneyim başımız ağrımasın
    teşekkürler
  • Benzer durum akrabamin jaguarina oldu turbo agrizasi vermis araba. Turboyu degistirdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugultu sorunlari genel olarak turbosan kaynaklanir ancak bu kadar dusuk devirde bu sesi yapmasi ilginc.Yetkili servise goturun sorunu illaki bulacaklardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • O araçlarda ford puma motoru kullanılmıyor muydu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.