Şimdi Ara

50 mb youtube yavaş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. 50 mb paket kullanıyorum. Ancak uzun süredir toutubede 480 p bile izleyemiyorum. Yüklenmiyor videolar. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Delireceğim 240p ile müzik dinleyemiyorum çözüm olarak vpn kullan diyorlar
  • ben de kullanamıyorum. müzik dahi dinleyemiyorum
  • Zenmate.

• Bende de böyle. Snapchat youtube hızım iyiyken çok yavaş. Donuyor. Ancak vpn kullanınca oldukça hızlı yükleniyor. Ama ben vpn kullanmak istemiyorum. Akksız kullanıyorum tomarla para ödüyorum. 720p video izleyebilmek için bir de vpn e mi para ödiycem ya. 5 tane cihaz var wifi a bağlı.

• Yavaşlatma yapılıyor vpn kullanmalısın.
  • Ücretsiz VPN'ler var. (Zenmate,psiphon...)

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ücretsizlerde hız düşüklüğü olmuyor mu hocam? Ypn kullanmadan bir çözüm yolu yokmu?

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Avast Secureline indirip deneyin.
    Eğer hızınız yükseliyorsa Youtube'de Hızınız kısıtlanmıştır.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    aynen de öyle hocam nasıl çözebilirim bunu?
  • Arkadaşlar hız olarak 24mbit olsada aynı durum bendede mevcut video klip açıyorum donmaktan ilerlemiyor fakat wifi yi kapatıp operatörün interneti ile bağlanıyorum tak diye 720pde açıyor. Aha buraya yazıyorum bu türktelekom yine bir çakallığını bulmuş hız ölçümlerini gerçek çıkarıyor fakat kullanımda yerlerde sürünüyor.

• YouTube cıldırtıyor. Fiberle 240 p bile izleyemiyorum. Bu sorunu nasıl çözecez beyler. Vpn demeyin sorunu temelli çözmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPN dışında çözüm yok arkadaşlar. Bende 100mb uydunet'de bile takılıyor gün içinde, hız testi yaptığımda 98 çıkıyor yine takılıyor.. Müşteri hizmetlerini arıyorsun DNS veriyorlar onunla hiç birşey yapılmıyor. Paranızla rezil oluyorsunuz, zırt bırt VPN değiştiriyorum.
  • 144p video bile donuyor şu anda. Çözüm VPN kullanmak, ve bir daha TTNet ile sözleşme yapmamak. Adamların umrunda değil bildiğin tüm ülkeyi taş devrine döndürdü, bürokrasiyi ele geçiren yamyamlar yüzünden buna engel olacak, dur diyecek hiçbir mekanizma yok zaten.
  • Sorun çözülmezse BİMER e yazın beyler ben su an şikayet ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slauson kullanıcısına yanıt
    Hız konusunda pek problem yaşamadım ücretsizlerde en kötü 8mbpsye düşüyor.

• secure vpn harici çözüm yok, onuda en güzeli kendi vps'ine kuracaksın. yani bu herifler paket içeriğini bile görememeli,hatta bunuda openwrt üzerinden wifi olarak eve vereceksin. oh herkes rahat eder o zaman.
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Türknet kullanıyorum sıkıntım yok 4k donmadan izliyorum çözüm basit Başka İSS geç süperonline,vodafone felan Ttnette kalırsan daha neler görecez

• tt ve vodafone.net den iyi ki kurtulmuşum, youtube, ping vs hiç bir problemim yok. altyapı uygun ise bir dk durmayın. altyapı uygun değilse bile gidin ilerisi için dilekçe verin türksat müdürlüğüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 17 Mayıs 2016; 19:41:15 >
  • ZenMate yükleyin kurtulun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.