Şimdi Ara

[MEGA ANKET BEŞİKTAŞ] *EN İYİ'LER *KİM GİTMELİ HÜCUM | ORTA SAHA | KANAT | DEFANS...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  [MEGA ANKET BEŞİKTAŞ] *EN İYİ'LER *KİM GİTMELİ HÜCUM | ORTA SAHA | KANAT | DEFANS...

Anketler:
    --I- En iyi oyuncular genel
    -II- En iyi defans
    III- En iyi orta saha
    IV- En iyi ofansif orta saha
    -V- En iyi kanat
    VI- En iyi hücum
    VII Yeni sezonda kimler gitmeli

+++

I- En iyi oyuncular genel:
     [MEGA ANKET BEŞİKTAŞ] *EN İYİ'LER *KİM GİTMELİ HÜCUM | ORTA SAHA | KANAT | DEFANS...

II- En iyi defans:

III- En iyi orta saha:

IV- En iyi ofansif orta saha:

V- En iyi kanat:

VI- En iyi hücum:

VII- Yeni sezonda kimler gitmeli:

• üstlere
  • q17 avrupada başka oynuyor. öyle atarlı giderli haraketleride yok. baya işinize yarıyacak. ligdeki performansını 2 ye katlar.
  • Fenerbahçeli olarak tebrik ederim çok güzel futbol oynadı bu sene Beşiktaş.

Senenin oyuncusu bence Oğuzhan,sosa yada Atiba üçüde mükemmeldi bu sene.

Defans Marcelo

Orta saha yukarıda belirttim zaten.

Hücum da ise tabii ki Mario gomez.

Gidenlere ise siz kendiniz karar verin,formayı haketmeyen çok oyuncu var.

Önümüzde ki senelerde sizin en büyük düşmanınız bana göre başkanınız Fikret orman olacaktır,birebir aziz yıldırımın kopyası ve onu da geçmek üzere, Beşiktaş sarayın değil halkın takımıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımın en büyük özgüven kaynağı ilk yarı performansıyla Rhodolfo bana göre. Ondan sonra Oğuzhanın ekstra göbekte ki performansı geliyor. Geçen sene 2. yarıda Atiba Tolgay 2lisi ile kilidi hiç açamıyorduk ama Oğuzhan çoğu maçın kilidini açan oyuncu oldu aklımda kalanlar

Gaziantep deplasmanı frikik golü
    İlk yarıda ki Konyaspor maçı
    Bursaspor deplasmanı
    İçerde Antalyaspor maçı
    Kasımpaşa son dakika penaltısı(Hem yaptırdı hem gol yaptı)
    Galatasaray maçında Cenk attığı harika pas asist asisti
  • en olması gereken kaleci yok başlıkta
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

en olması gereken kaleci yok başlıkta

Hocam hücumdan geri olarak saydım yer yetmedi o yüzden '...' olarak belirtmek istedim.

Herhangi bir art niyet yok

• sONUNCUYA tıkladım. Yanlış okumuşum. Pektemek çıkınca anladım. Bu arada hiç üşenmedin mi Taner yav?
  • sonuncu anketi yanlış yaptım , kalmasını istediğiniz diye okudum öyle cevap verdim içim acıdı
  • Gitmesini istedikleriniz kısmında Atiba ve Oğuzhan seçenler de var. Bu oyu verenler Beşiktaşlı değildir herhalde...
  • onlar benim gibi soruyu yanlış okuyanlardır diye düşünüyorum, yada başka takım taraftarlarıdır
  • ^^^^
  • Son şanslar... anketin kapanmasına bir gün kala...
  • pektemek in arkadasında kim var arkadaş bu adam nasıl takımda kalıyor 5 kuruşluk iş yapmıyor ama takımın en fazla kazanan oyuncularından birisi nasıl oluyor kafamda deli sorular
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.