Şimdi Ara

Beyaz Eşyalarınızla İlgili Bütün Sorularınız İçin Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyaz eşyalarınızda oluşan ufak veya büyük arızalar için çözüm konusu oluşturmak istedim. Sizin yapabileceğiniz işlemleri elimden geldiğince yardım edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servis724 -- 16 Mayıs 2016; 13:13:28 >

• Merhaba hocam bana arçelik 700 ile 1400 tl bandında ;bulaşık makinesi tavsiyeniz nedir.
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servis724

Beyaz eşyalarınızda oluşan ufak veya büyük arızalar için çözüm konusu oluşturmak istedim. Sizin yapabileceğiniz işlemleri elimden geldiğince yardım edeceğim.

Kardeşim yardımın için şimdiden teşekkür ederim.Oğlum makine çalışırken tuşlara bastı 5 dk sonra E04 hatası verdi. Bugun 2.30dk program calistirdik bi sure soğuk yıkıyor bi süre sıcak yıkadı nedeni nedir acaba.

• Bitimine yakın soğuk yıkadı ve E04 hatasını verdi tekrar.

• Cevap yazicak kimse yokmu?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Siemens çamaşır makinesi almak niyetindeyim.
    7-8 kg , A+++ ve fazlası, çok dijital olmayan, arıza oranı çok düşük, çelik kazan ve tabi iyi yıkama, ana taleplerim.
    bana cihaz tavsiye eder misiniz?
    Not : kazan veya tambur bunlardan bir tanesi artık çelik olmuyor diye duydum bu konuda da bilgi rica ediyorum. Faydası zararı nedir?
  • 7 ve 8 kg makinalarda çelik kazan bulunmuyor artık çelik kazan 2000 yılında bıttı yerine polinoks kazan var ayrıca 8 kg cihazların hepsi dijital şu anda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.